Karanténa je stále v plném proudu a všechny rozhovory jedou online. Wilsonová se připojila k rannímu pořadu na stanici CBS a doložila, že koronavirus vážně není sranda. I přesto, že to s manželem zvládli levou zadní, byly chvíle, kdy vzdávala naději.

„Byla jsem strašně unavená a vše mě neskutečně bolelo. Nechtěla jsem, aby se mě kdokoliv dotýkal,“ řekla herečka, která se dnes podle svých slov cítí naprosto skvěle.

Bolest a únava byly první, teprve po nich přišla horečka. Měla třicetdevítky, ale co ji trápilo víc, byla ta nesnesitelná zimnice. „Nikdy jsem tohle necítila,“ přiznala. „Bylo mi strašně zle, měla jsem závratě, nedokázala jsem chodit a každý sval v těle bolel.“ Doktoři jí naordinovali antimalarikum chlorochin, které po čase opravdu pomohlo.

Jedním z častých příznaků nového typu koronaviru je ztráta chuti a čichu. Rita si dlouhou dobu neuvědomovala, že oba smysly postrádá. „Až teď, když tak přemítám, jsem zničehonic ztratila chuť a čich, ale nevěnovala jsem tomu pozornost.“ Hanks tyto symptomy údajně neměl. Podle Rity byl u něj průběh nemoci znatelně mírnější. Oba jsou nyní zdrávi a chtějí pomoci potřebným. „S kapelou Naughty by Nature se snažíme společným remixem písně Hip Hop Hooray vybrat peníze na boj s covid-19,“ uzavřela herečka.

VIDEO: Meryl Streepová a Tom Hanks ve filmu Akta Pentagon: Skrytá válka 

Video
délka: 02:25.61

Meryl Streepová a Tom Hanks ve filmu Akta Pentagon: Skrytá válka • TRAILER Vertical Ent.

Fotogalerie
48 fotografií