Koronavirus v Brně: Pomatenec boural zábrany před nemocnicí a zbil muže do krve

Taková spoušť zůstala ve čtvrtek večer před Fakultní nemocnicí v Brně. Samozvanému ničiteli se prý nelíbila prezentace nákazy koronaviru ze strany státu a médií.  (Autor: Městská policie Brno)
Autor: mat - 
20. března 2020
15:21

Z dodržování mimořádných opatření proti šíření koronaviru vybočily ve středu a ve čtvrtek dva excesy, které zaměstnaly brněnské strážníky. Největší rozruch způsobil před vchodem do Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích mladý výtržník (23).

Mladík začal ve středu večer před nemocničním areálem systematicky bourat zábrany koridoru určeného pro průchod pacientů k testovacímu stanu. Starší muž (56) ničitele napomenul, jenže se se zlou potázal.

„Mladík ho údajně začal tlouct pěstmi a na několika místech poranil do krve. Hlídce městské policie řekl, že takto protestuje proti státu, médiím a jejich manipulaci s lidmi, protože koronavirus je podle něj jen silnější chřipka,“ podotkl k celé události mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

Zraněný se dočkal ošetření na místě, svěřit se do péče lékaře ale odmítl. Agresora se ujala státní policie kvůli podezření ze spáchání trestného činu.

Video Mladík boural zábrany před nemocnicí, prý kvůli zvůli státu - Městská policie Brno

Krotili opilce bez roušky

Další případ se odehrál po čtvrtečním poledni v centru města na Zelném trhu, kde si ustlal alkoholem notně zmožený muž (41). „Po dotazu strážníků, proč nemá zakrytý obličej, odpověděl sprostými nadávkami. Potom se náhle zvedl a proti jednomu z nich se prudce napřáhl rukou,“ popsal Ghanem.

Vzápětí celá scéna skončila, když strážník útok odrazil pepřovým sprejem. Opilec se dočkal převozu sanitkou na záchytku, čeká ho přestupkové řízení kvůli porušení krizového zákona.

HledacPravdy ( 23. března 2020 13:19 )

Spíš by to chtělo vojnu. A i pro ženský jako v Izraeli.

HledacPravdy ( 23. března 2020 13:18 )

Také pár takových chytráků znám. Ale naštěstí jen pomlouvají stát za opatření, víc si netroufnou.

ppadys ( 21. března 2020 20:36 )

Takové *** patří střílet

jebuto ( 20. března 2020 16:47 )

Hlídce městské policie řekl, že takto protestuje proti státu, médiím a jejich manipulaci s lidmi, protože koronavirus je podle něj jen silnější chřipka. Spratka zmlátit, nakopat mu zadel, nakazit ho koronavirem a zavřít na samotku. Kdoví jak dlouho by mu vydrželo jeho přesvědčení. Jó a ještě bych mu dal přečíst Bílou nemoc. ( Pokud ten imbecil umí číst.)

al.bunda ( 20. března 2020 16:26 )

Zlá doba vyžaduje disciplínu pro všechny,tu ovšem někteří mladí spratci viditelně nemají,doporučení pro policii: Co takhle nasadit gumoléčbu,pár dobře mířených přes záda by určitě pomohlo i jako prevence pro jemu podobné

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud