Buď zdráv! a jen v rouškách: Majitel firmy ze Slavkova zavedl tvrdá opatření proti koronaviru

Majitel a ředitel LIKO-S Libor Musil oznamuje zaměstnancům opatření proti koronoaviru.  (Autor: Blesk:Reprofoto video LIKO-S)
Autor: jn - 
9. března 2020
15:18

Slavkovská stavební firma LIKO-S vyčlenila jednoho zaměstnance jako poradce pro koronavirus. Lidem radí, jak se chovat. Ředitel také zakázal podávání rukou.

„Potřebujeme, abyste byli co nejméně spolu a co nejméně se dotýkali věcí, kterých se dotýkal někdo jiný,“ oznámil ředitel Libor Musil zaměstnancům na speciálním videu.

Video  Ve stavební firma LIKO-S ve Slavkově u Brna zavedli opatření proti šíření koronaviru. - LIKO-S

Ve firmě zakázal kouřit, do jídelny smí zaměstnanci i manažeři jen v rouškách. Papírů se dotýká jen sám ředitel, se zákazníky jedná přes Skype nebo elektronicky.

Firma poslala každému zaměstnanci 200 korun jako příspěvek na zdravý život. Ředitel zároveň zrušil podávání rukou v práci – zaměstnanci se zdraví pokynutím ruky a zvoláním „Buď zdráv!“.

ivalen ( 9. března 2020 21:49 )

Mně se to líbí, je vidět, že má zodpovědnost a zajímá ho zdravé prostředí. Nevím, kolik má zaměstnanců, ale pokud dal každému 200 Kč, tak to je také pěkné gesto.
Kdyby se takhle zachoval každý, tak se šíření nemusíme bát. A pozdrav: Ten mi v tuto chvílí připadá příhodný.

janungr ( 9. března 2020 16:36 )

To vypadá, že dříve léta byl a stále je asi členem KSČM, asi zastával nějakou významnou funkci když se takto chová. Chudáci zaměstnanci. Ještě chybí "čest práci soudruzi". Pak bude rozdávat medaile.

drazor ( 9. března 2020 16:15 )

To je vůl, takže na jednom výrobku pracuje VŽDY jen jeden člověk? Veškerá opatření zavedl jen proto aby se sám nenakazil. Ty ostatní dole má na háku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud