Humbuk na hlaváku kvůli koronaviru! „Ve vlaku jsou Italové a kašlou,“ znělo oznámení. Naběhla tam hygiena s policií

Autor: luv - 
8. března 2020
17:25

Takový povyk na hlaváku cestující jistě dlouho nezažili. Pasažéři, kteří přijeli do Prahy vlakem z Vídně, byli okamžitě po příjezdu zkontrolováni. Jsou to Italové a kašlou, znělo totiž oznámení. Všechno ale nakonec bylo jinak.

Vlak, který dorazil v neděli odpoledne z Vídně na hlavní nádraží, uzavřeli policisté, aby mohli provést kontrolu. Hygiena totiž dostala echo, že ve vagónu číslo 24 sedí Italové s kašlem. Hygienici ve speciálních oblecích, kteří tam dorazili společně s policií a hasiči, cestující asi pořádně překvapili!

Testy nebyly třeba

„Ve spolupráci zainteresovaných složek proběhlo zjištění státní příslušnosti daných cestujících, kdy vyšlo najevo, že se nejedná o občany Itálie, na která jsou vztažena aktuální opatření Ministerstva zdravotnictví,“ uvedl pro Blesk.cz Zbyněk Boublík, mluvčí hygienické stanice hlavního města Prahy s tím, že mimořádná opatření proto nakonec nebylo potřeba provést a cestující byli následně propuštěni.

 

vvalsidal ( 9. března 2020 10:54 )

Magore !

vvalsidal ( 9. března 2020 10:53 )

A s dementama jako jste Vy !

Markta Fourov ( 9. března 2020 09:49 )

🤣🤣🤣🤣🤣🤣ntv hysterky jedny .

cesky_novinar_ ( 9. března 2020 08:31 )

Co to je za hovadinu?
Vždyť u nás nakažené pacienty normálně posíláme domů, ať jako moc nechodí mezi lidi, ani roušky pro ně žádné nejsou a tady najednou taková šaškárna?
Prostě žijeme v zemanobabišizmu.

pepen ( 9. března 2020 08:22 )

CO SE TO S VÁMI DĚJE...JSTE OPRAVDU JEDNI Z NEJHORŠÍCH NÁRODŮ SVĚTA!!!!NAPADÁTE SE NAVZÁJEM -DŮCHODCE MORAVÁKY...VY SNAD NIKDY NEZESTÁRNETE????ONO NESTAČÍ ŽE JEDNA PARTA KŘIVÁKŮ BEZPÁTEŘNÍCH -TUNELÁŘŮ,ZLODĚJŮ A PODVOD­NÍKŮ­...ROZ­KRAD­LI ČESKOU REPUBLIKU !!!Na ty jste měli útočit....to jste drželi klapačky !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud