Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Komentář: Sobotka trefil inkluzi do černého. Místy jsou to ale sny

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) promluvil o inkluzi. Ministryně Valachová podle něj nezvládla problém vysvětlit.
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) promluvil o inkluzi. Ministryně Valachová podle něj nezvládla problém vysvětlit.  (Autor: Blesk / Ladislav Křivan, Alexandr Malachovský)
Autor: Zuzana Štíchová - 
17. března 2016
05:00

Z úterních odpovědí předsedy vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD) na otázky týkající se inkluze jsme vybrali pětici nejzásadnějších výroků. V komentáři navazujícím na pořad Blesk.cz Ptám se, pane premiére se dozvíte, jak se v politické mluvě zorientovat.

Sliboval Bohuslav Sobotka něco, co si netroufnou odhadovat ani odborníci? A kde jsou cítit pochybnosti? Podívejte se na nejdůležitější momenty:

Video Ptám se – studio o inkluzi - Zuzana Štíchová, Petr Soukup
Video se připravuje ...

.krakonos5oo. ( 17. března 2016 13:40 )

My komunisté, zloději a ostatní levicová pakáž jsme přeci jednotni!

byvalyvoliccssd4 ( 17. března 2016 11:41 )

Já jako vždy - v civilu, nenápadně budu sledovat a zapisovat si, zda někdo v průvodu nechybí a zda každý poctivě provolává slávu KSČ(m). A prohřešky, nedostatečně radostný úsměv atd. potom s nimi vyřešíme na sekretariátu.

byvalyvoliccssd4 ( 17. března 2016 10:43 )

Soudružka Valachová (ČSSD) dodržuje stranickou linii. Dříve prosazovaný zákon(čssd) o eutanazii neprošel, i když záměr byl bohulibý - utracení starých a těžce nemocných individuí, aby dále nevyžírali státní rozpočet. Samozřejmě se souhlasem dotyčných, alespoň z počátku, než jejich souhlas bude nahrazen rozhodnutím sekretariátu ČSSD (a tak zlikvidovat zbytek ODS). Inkluze - prostě debílky nahnat nezi ostatní, kteří je budou dostatečně šikanovat a nakonec skončí sebevraždami. S těmi kriply bychom nový socializmus stejně nevybudovali. Čest práci!

sairait ( 17. března 2016 10:32 )

jó myslím ovara, ale po šedesátce se každej chlap pochcává, to je normální, všichni totiž maj prostatu v pr.deli, takže půlku močáku vych.čijou do záchoda a tu druhou půlku vycamraj do trenek, zkuš se někdy mrknout na urolku a divit se nebudeš, debile, horší to je u holek, ty už jsou zachcaný od malička, zkuš se jednou podívat na péčko jak holky chčijou, maj chcanky rozjetý po celý pyčy i pr.deli

iva.nikdova ( 17. března 2016 10:20 )

s inkluzí se jaksi taxi Sralbotka trefil tak leda drátem do oka. Když jeden blbej, proč jich nemůže být hned plná třída, že?? Ale je vidět, že Sralbotka má v hlavě naděláno, jinak by to nemohl odkývat. Je to holt osel.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud