Dvojí život metylového bosse: Slušný soused i obchodník se smrtí!

Autor: Ivana Žáková, mokk - 
30. září 2012
14:00

Hlavní organizátor zabijáckého obchodu s metylalkoholem Rudolf Fian (42) měl zřejmě dvojí tvář. Na své sousedy působil jako slušný, spořádaný, usměvavý člověk. A přitom vědomě spustil obchod se smrtících pančovaným chlastem, který si vybral desítky obětí.

 „Nebyl to jenom pančovaný alkohol, ve kterým podnikal,“ prozradil však Nedělnímu Blesku známý slovenského podnikatele Rudolfa Fiana, který ještě nedávno bydlel v Karviné. „Rozhodně to nebyl takový slušňák, jak si o něm lidé v okolí mysleli. Prostě v tom uměl dobře chodit,“ dodal.

Bývalí sousedé však Rudolfa Fiana a jeho ženu chválí. „Byli to obyčejní lidé. Nikdy nedávali znát, že by mohli žít v luxusu!“ svěřila se sousedka Ludmila Miklášová. Blesku se podařilo získat fotky, které vypovídají o opaku.

Z domu na Březové ulici v Karviné-Ráji, kde žil s rodinou přes deset let, před několika měsíci znenadání zmizel. Žádná nemovitost na něj napsaná není. Fian je v obchodním rejstříku restauratér, stánkař a dokonce svářeč kovů. Podle kriminalistů Fian věděl, že namíchal smrtící směs.

tvain ( 1. října 2012 08:10 )

kobi, kde máš vrtku ty eunuchu???

pepazdp ( 1. října 2012 02:47 )

Žádná novinka. To snad každý už dávno ví. Ale to je o černym trhu s nezdaněnym lihem. Ne o úmyslném míchání smrtelné koncentrace metanolu.

gurke ( 30. září 2012 22:56 )

NO TAK UZ SI ZASE VEM PUJCKU.STEJNE UZ OD TEBE EXEKUTOR NEMA CO VYMAHAT

lukreciaborgia ( 30. září 2012 21:53 )

zkrat- http://www.janalorencova.cz/clanky/sedmnact-mrtvych-coby-vystupni-kontrola-kvality-alkoholu/ #

lukreciaborgia ( 30. září 2012 21:05 )

http://www.janalorencova.cz/clanky/sedmnact-mrtvych-coby-vystupni-kontrola-kvality-alkoholu/#

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud