Otec Ratha opět šokuje: Na Davídka to ušila studentská láska!

Autor: oj - 
28. května 2012
12:44

Otec poslance Davida Ratha už neví, jak by svého syna hájil. Nejdříve se přihlásil k milionům nalezeným v jeho domě. Vydělal je prý v Kataru, ze zabíjaček, z automatů, něco podědil. Další teorie byla, že si poklad pod podlahu zakopali Ukrajinci, kteří dům stavěli. A nyní přišel s tím, že boudu na něj ušily žárlivé ženy.

V rozhovoru pro časopis Týden Ratmír Rath (81) šokoval dalšími povedenými teoriemi.

Svého syna beze sporu miluje. Přes všechny důkazy, které unikly ze spisů korupční kauzy, si je stoprocentně jistý, že je David Rath nevinný.

Zničily ho ženy

Rath prý doplatil na lumpárny s děvčaty. „Spíš si myslím, že za vším jsou ženy. Určitě na něj žárlily. To jsem přesvědčený. A proto jsem přesvědčený, že se na této boudě podílely. A jsem přesvědčený, že se na tom podílela jeho letitá láska ještě ze studií,“ tajemně naznačil otec Davida Ratha, přičemž popis ženy nápadně připomínal ředitelku kladenské nemocnice Kateřinu Pancovou. „Když chtěli rafnout Jánošíka, taky ho rafli se ženskou,“ dodal.

Ratmír Rath: Milenku jsem Davidovi doporučil

Ratmír Rath se pasoval i do role strůjce poslancovy bigamie. Když prý několikrát Eva Rathová o miminko přišla, řekl mu: „Davide, prosímtě, ty tady zůstaneš takhle bez syna? Já bych to vyřešil takhle. S Evičkou se nerozváděj, ale najdi si super inteligentní ženu, která by ještě chtěla dítě. Která už jedno dítě třeba i má, abys viděl, že je geneticky v pořádku,“ děsí svým chladným, racionálním a necitlivým přístupem.

Nakonec znovu zopakoval, že David Rath je nevinný, že to na něj byla past a že peníze nepotřebuje. "On ví, že mám peníze našetřené na ten dům a že mohl kdykoliv přijít. Já bych mu to dal," řekl Rathův otec, přestože už několikrát tvrdil, že peníze našetřené na dům byly právě ty peníze, které se našly u poslance v domě.

sabartnok ( 30. května 2012 23:43 )

čím víc se s ho*nem maže, tím víc smrdí. Nemá smysl to řešit. Každý, kdo přijme úplatek, nebo krade, ať v malém či velkém, dělá absolutní HARAKIRI aby se z toho vyvlík. Čím více postavený zloděj je, tím snáze nachází výmluvy a tak dlouho se vykrucuje, až se vykroutí a kauza se zatušuje. Nějací tatínci a strýci Vikové... manželky a maminky.... to už tu všechno bylo tolikrát, že to už je nuda číst.

ochman ( 30. května 2012 23:26 )

Ratmír Rath, jedenaosmdesátiletý lékař a specialista na endokrinologii, rovněž odmítá uvěřit pravdivosti odposlechů, které Davida Ratha usvědčují z korupce. Uvedl, že by neměly být povoleny u soudu jako důkazní materiál. "Já sám, kdybych byl soudce, tak bych s tím vyhodil každého, poněvadž je můžete modifikovat. Můžete dělat s hlasem, co chcete, a můžete tam přehazovat písmenka, intonaci, smysl vět," reagoval na poznámku, že odposlechy byly řádně povolené. Dodal, že nevěří, že jeho syn by sebral miliony a dal je do krabice. "On to absolutně nepotřebuje, já nevím, k čemu by mu to bylo. Vždyť on má majetku, že neví, co s tím. Já bych nabídl svůj krk a svoji osobu, poněvadž ten chlapec může tomuto státu a národu, pokud nebude úplně zničený, strašně moc prospět," řekl pro server lidovky.cz.

lepabrena ( 30. května 2012 22:34 )

Jestli je něco skutečná tragédie je skutečnost, že MUDr. Ratmír Rath, který zřejmě trpí Alzhaimerovou chorobou a senilní demencí ještě DOPOSUD pracuje na jednom pražském středisku jako lékař! A není ve svých 81 letech a se svou demencí sám, kdo by už lékaře neměl v žádném případě dělat!

kdoasi ( 30. května 2012 14:54 )

Soudruhu Ratmíre Rathe,ještě zbývá Fantomas nebo Rumburak...

ochman ( 29. května 2012 18:10 )

Ratmír měl spíš doporučit náhradní matku Tady to ještě oficiálně nešlo,tak to mohli udělat tajně,nebo vycestovat !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud