Fritzlův dům hrůzy zbourají!

9. 11. 2010
21:30

Zrůdného otce Josefa Fritzla nemá po jeho smrti nic připomínat. Soudce, který dostal na starost prodej domu ve kterém věznil a znásilňoval po dvacet čtyři let svou vlastní dceru rozhodl, že bude zbourán. Ukončil tak spekulace o tom, že by v něm soukromý investor rád vybudoval komerční Dům hrůzy.

Ješitnost "nejzrůdnějšího otce světa" Josefa Fritzla utrpěla ránu. Dosud jen oslavoval. Chystá se vydat svou autobiografickou knihu a úřady mu povolily zahájit developerský projekt v blízkosti místa, kde svou dceru po desítky let věznil. Teď si však obyvatelé Amstettenu mohou aspoň zčásti oddechnou. Dům ve kterém hrůzný zločin páchal bude zbourán.

Zbouráme to rychle

Rozhodnutí zbourat dům oznámil soudce, který dostal na prodej Fritzlovy nemovitosti na starost. "Byl zde velký nátlak na to, aby tento dům zmizel z povrchu zemského," zdůvodnil své rozhodnutí.

"Považuji to nakonec i za praktický způsob řešení, protože je zde jen malá naděje, že by se dala někdy v budoucnu nemovitost prodat pro zisk," uklidnil obyvatele Amstettenu, kteří jsou zděšeni nedávným rozhodnutím úřadů, které Fritzlovyi dovolily řídit ze své cely developerský projekt v jejich městě. "Uděláme to rychle," odpověděl na otázku, kdy ke zbourání domu dojde.

Dům byl předmětem zájmu maniaků

Obyvatelé Amstettenu se těší ještě z jednoho důvodu. Dům byl totiž předmětem zájmu podnikatelů, kteří měli perverzní zájem vybudovat z domu, kde Fritzl více než tři tisíckrát znásilnil svou vězněnou dceru komerční Dům hrůzy.

Že by jejich záměr mohl být podnikatelsky výhodný, ukazuje i zájem zvrhlých fanoušků hororu, kteří pořádají k domu hotové zájezdy, aby si mohli děsivé místo vyfotografovat. Část z nich se dokonce pokouší dostat dovnitř, aby si z místa mohli odvést z domu nějaký suvenýr.

repro ( 10. listopadu 2010 10:01 )

Nechají ho pracovat v oboru? To je absolutně demoralizující! Proč by tedy někdo neměl páchAT LUMPÁRNY? Za odměnu ho budou doživotně živit, v klidu a ústraní se může vzdělávat, bavit se prací, kterou má rád, nebo i svými koníčky. Žít řádně je zřejmě blbost. V opačném případě přece nic nehrozí

neptun ( 10. listopadu 2010 01:09 )

Zbouráním domu se nesmaže nic špatného. co tam bylo vykonáno, ale naopak se zničí část dobrého, co F. ve svém živvotě vykonal. Smaže se také připomínka, že své děti vychováváme špatně, když z nich vyrůstají takoví lidé. Je jisté, že 90% obyvatel z okolí domu, kteří si F. hnusí, mají rovněž psychiku narušenu a sami své děti vychovávají stejně dementně jako byl vychován F.

letajici_svec2 ( 9. listopadu 2010 22:59 )

já myslím, že mu tam Rakušáci zřídí muzeum. Teď čtou jeho knihu a posílají mu nabídky k sňatku. Rakušáci jsou zvláštní sorta lidí majícíí zvláštní sexuální úchylky.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa