Vysílali jsme: Předinstalované ruské aplikace. Nástroj na sledování lidí?

Autor: Bohuslav Štěpánek - 
16. prosince 2019
14:45

Rusko chce uzákonit, aby veškerá chytrá elektronika, která putuje na tamní trh, měla povinně předinstalované ruské aplikace. Jde o záměr sledovat vlastní občany, nebo jen o snahu propagovat ruské aplikace? Nejen o tom hovořil v Epicentru Blesku technologický expert a bývalý člen rady Českého telekomunikačního úřadu Ondřej Malý. 

Leo Podstanicky ( 16. prosince 2019 16:06 )

žid zavraždil českou žurnu, RIP

Leo Podstanicky ( 16. prosince 2019 16:01 )

a kdo použil novičok? ti to vieš?

Leo Podstanicky ( 16. prosince 2019 15:52 )

CZECH NEWS CENTER a.s., zkráceně CNC, dříve Ringier Axel Springer CZ a.s., je jedním z největších mediálních domů v České republice. Nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, online magazínů, webových projektů, aplikací či služby virtuálního operátora a tiskáren. Jediným akcionářem Czech News Center je firma Czech Media Invest vlastněná Danielem Křetínským (50 %), Patrikem Tkáčem (40 %) a Romanem Korbačkou (10 %).

Vydavatelství disponuje pěti integrovanými newsroomy – Blesk + Aha!, Sport, ženské tituly, auto-moto a online, které pracují s informací podle typu média a redakčního záměru. Součástí portfolia CNC je 27 tištěných titulů a 9 webových portálů. Kromě toho vyvíjí společnost řadu dalších mediálních aktivit. Dceřinou společností je tiskárna CZECH PRINT CENTER a. s., s provozy v Praze a Ostravě. CNC má rovněž 27% podíl na největší české společnosti pro distribuci tisku PNS, a. s.[1]

Leo Podstanicky ( 16. prosince 2019 15:49 )

kto vlastní Blesk ? DDD

poky-f ( 16. prosince 2019 15:42 )

Ty TROLLE , jsem zvědavý , kdy už po Tobě hlavní "čučkař" skočí ! Již teď je pozdě !!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud