Vysílali jsme: Opisování v diplomkách. Jak to ovlivní politiky, kteří se ho dopustili?

Autor: Markéta Volfová - 
16. října 2019
14:45

Vychází najevo, že další a další politici v minulosti zřejmě opisovali ve svých závěrečných pracích. Jak taková zjištění ovlivní jejich renomé? To bylo téma středečního Epicentra, do kterého přijala pozvání politoložka Vladimíra Dvořáková. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

hedvicka ( 16. října 2019 18:25 )

Zlatá doba komoušů, kéž by se vrátila. Máme v rodině rovněž lidi s tituly, a kdo si snad myslí, že jde napsat diplomku bez opisování, tak je s odpuštěním v.l. Je škoda, že tam někde v textu diplomky nepozměnili ti- kdož jsou obviněni z plagiátorství- pár slov, pár vět, bože můj, pouze blázen si myslí, že ten student, či ta studentka si celou diplomku snad vymysleli? Spadněte už konečně na zem !!!

havran2 ( 16. října 2019 16:18 )

Hlavně,že berou velké výplaty,ti co opisovali ! Měli by zastavit plat a vrátit peníze které jim nepatří ! ! !

cesky_novinar ( 16. října 2019 15:07 )

celá zlodějská komunistická sekta ODS podvodně (ne)studovala na zkorumpovaných českých VŠ především v Przni, Prcgule a Českých Blbějovicích

proč ty tupé parařitní komunistické zločince ze zlodějské komunistické sekdy ODS blbovár stále ochraňuje ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud