Živě: Prymula o falešných očkováních. Ohrožují odpůrci vakcinace kolektivní imunitu?

Reklama
Autor: mav - 
12. 9. 2019
14:45

Neočkované děti nemají podle zákona ve školce co dělat. Řada rodičů, odmítající očkování, tak sahá po ilegálních možnostech - shání lékaře, kteří by jim ratolest naočkovali alespoň razítkově. O důsledcích tohoto chování bude v Epicentru Blesku mluvit náměstek ministra zdravotnictví a epidemiolog Roman Prymula. Sledujte od 15:00.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

illyria ( 12. září 2019 15:19 )

Já tomu nějak nerozumím. Pokud je někdo neočkovaný, tak přece ohrožuje sám sebe... Pokud je někdo naočkovaný, tak tu nemoc přece nemůže dostat... A ti co nemůžou být očkováni jsou proboha kdo a kolik jich je v populaci?

anonym01 ( 12. září 2019 14:54 )

CO JÁ VÍM, ODMITA TO NEKOLIK MÁLO RODIN. NECHTE TY LIDI UZ NAPOKOJI ZIT, ZE VAS MAJI VSECH PLNE ZUBY!!!!!! MISTO REPRESE JAKO TO DELAJI KOMOUSI, POUZIVEJTE MOZEK A PRESVEDCUJTE PROČ ANOOČKOVAT A IHNED V PORODNICI. !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa