Vysílali jsme o nemocenské: Bič na simulanty zmizel. Co na to odbory a firmy?

Reklama
Autor: Bohuslav Štěpánek - 
8. 7. 2019
14:45

V červenci se vrátilo proplácení nemocenské zaměstnancům od 1. dne absence. Bude zase více simulantů? Nebo to naopak pomůže snížit počet chronických onemocnění? Nejen o tom v pondělí v Epicentru hovořili viceprezidentka Hospodářské komory ČR Irena Bartoňová Pálková a předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Bambino ( 8. července 2019 20:42 )

Similantum dávají neschopenku lékaři tak to by se hlavně měli nad sebou zamyslet oni a v takovém případě by měli škody hradit pacient a lékař dohromady. A ne abychom byly bití poctiví lidé, kteří chodí k lékaři když je to nezbytně nutné.

sharp ( 8. července 2019 15:46 )

Myslím si, že těch simulantů zase tolik nebude. A proč mají kvůli nim trpět opravdu nemocní lidé? Jak tady napsal/a hejhej, zodpovědnost by měl mít lékař.

hejhej ( 8. července 2019 15:31 )

Nemocenskou vypisujím lékaři. Pokud se zjistí, že ji napsali simulantovi, měli by peníze uhradit oni. Je dost možností, jak zjistit zda jde o simulanta - podniky, revizní lékaři, sociální pracovníci.

nemok ( 8. července 2019 15:15 )

Simulant přece neřeší jestli dostane zaplaceno první tři dny nebo nedostane tomu jsou ty tři dny uplně ukradený.

Zobrazit celou diskusi
Další videa