Vysílali jsme: Změní demonstrace proti Babišovi politické klima v Česku?

24. 6. 2019
14:00

Co se stalo ve společnosti, že lidé čím dál masověji demonstrují proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) za nezávislost justice? Dočkáme se změn ve vládě a v české politice? Nejen o tom byla řeč v pondělním Epicentru, do kterého přijala pozvání politoložka Vladimíra Dvořáková.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

marmat ( 24. června 2019 19:33 )

TOHLE předcházelo Letné !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!!
http­://www­.psp­.cz/ek­nih/20­17ps/s­tenpro­t/030s­chuz/s­030187­.htm#r4 -zápis z PS 6.6.2019
To musíte.....A PROTO BYLA NUTNÁ KAUZA "ČAPÍ HNÍZDO"

marmat ( 24. června 2019 19:24 )

velka_0: DÍKY !!!! Je to pecka medii ignorovaná !!!
http­://www­.psp­.cz/ek­nih/20­17ps/s­tenpro­t/030s­chuz/s­030187­.htm#r4
Pokud byla svolávaná Letná potom , tak "jsme doma"......ale OPTIKA šílená!!!

velka_0 ( 24. června 2019 15:48 )

PSP odhlasovala 6.6.2019 poprvé po revoluci vyšetření "tunelů" ODS,TOP,KDU,STAN ... ! Proto ty demonstrace.

Proč média mlčí o usnesení PSP ČR, které má zajistit pozavírání "tunelářů" z ODS, TOP, KDU , STAN ? Dne 6.6.2019 přijala sněmovna usnesení, aby Babišova vláda začala vyšetřovat zločiny privatizace v letech 1992 až 1998 (2005) a aby připravila zákony k navrácení ukradeného majetku, miliard našich daní, a to nejenom za tyto podniky : OKD, MUS Mostecká uhelná společnost, Škoda Plzeň atd. Proti usnesení hlasovala ODS a všichni z TOP-09, STAN, KDU-ČSL se omluvili, zdrželi nebo se nepřihlásili k hlasování, tj. dělali, že tam nejsou !! Hlasování je na webu PSP ČR, tady nám to Blesk i s touto info smazal. Je z 6.6.2019, 10:40 h, č. hlasování 836, usnesení samozřejmě vyjde tiskem. Mainstreemová média o usnesení mlčí. Mají strach, proto řvou na náměstích : " Pojďte demonstrovat proti Babišovi a Marii Benešové ! " Poprvé od listopadu 1989 se budou vyšetřovat zločiny privatizace ! Kdo demonstroval proti Babišovi, hlasoval proti vyšetřování zločinů privatizace ! Už je jasné, proč se Babiše tak bojí. Proto celá ta léta mediální štvanice. Proto se Babiše snaží zavřít. Z opatrnosti vše anulujeme, jelikož se od dob vlád Klause tady za pravdu zavírá.Ověřte si to sami v odkazu na PSP ČR.

zdenek43 ( 24. června 2019 15:06 )

Dokonáno! Puč v roce se zdařil. Komunisté si udrželi vliv, moc a hlavně majetek. Stále jsou pány v tomto státě. Pokračuje se v kultuře papalášství, kradení, úslužnosti policie a soudů k vládnoucí třídě.

Výchova kádrů od sedmdesátých let byla úspěšná. Nejprve byli manažery puče a potom těmi kdo dohlíží na uhlazení stop z nejvyšších ústavních funkcí.

K úplné dokonalosti bylo rozkrádání dovedeno uzavíráním smluv s FNM, kdy majetek přecházel na kupujícího podpisem smlouvy a ne zaplacením kupní ceny (Nanuk, Českomoravské mrazírny, Bomeco, Jemča, Drůbežářský podnik Libuš a Xaverov komunisty Miroslava Tomana, ministra ve vládě "Zemana"). Tak se stalo, že majetek byl nakoupen na nastrčenou firmu, obratem prodán a dluh zůstal za nastrčenou firmou. Dluh později přešel do Konsolidační agentury, kde byl odkoupen stejnými mafiány, kteří jej vytvořili (samozřejmě přes nastrčené firmy), za jednotky procent původní ceny (např. Toman, Charouz, Kellner, Chrenek aj.). Dalším trikem bylo uzavírání smluv, které stát nemohl plnit, vznikla smluvní pokuta či "škoda", která přesahovala kupní cenu podniku a ten přešel na nového vlastníka zcela zdarma. Takto získal Andrej Babiš několikamiliardový majetek Chemapolu (jediného vlastníka licence na LTO).

Premier CR - soudruh-StBak Ing. Andrej B a b i š - Bures ........ ministr - Ing. Miroslav T o m a n , CSc. - náměstek ministrů zemědělství, od roku 2007 prezident Potravinářské komory ČR, od července 2013 do ledna 2014 ministr zemědělství ve vládě Jiřího Rusnoka a od března 2014 do března 2017 i prezident Agrární komory ČR. Od června 2018 opět zastává post ministra zemědělství ČR, tentokrát však za ČSSD ve druhé vládě Andreje Babiše....

zdenek43 ( 24. června 2019 15:03 )

co a jak chcet MENIT v Cesku .... v mega SOCANSKEM Cesku ........ a rozhodne S TIM MATERIALEM uz z doby budovani socialismu v CSSR a po Sametaku 1989 vesele dal v Cesku makaci a spodnich 10 milionu obcanu v CR si ani nepovsimli , ze buduji !!! dal buduji !!!

M A F I O K R A C I I - Mafiokracie je unikátní společenský systém, který vznikl v Rusku v devadesátých letech. Tento systém se podstatně liší od demokracie i komunismu. Jeho hlavními znaky jsou:

- několik mocných skupin organizovaného zločinu má plnou kontrolu nad národním hospodářstvím;

- zkorumpovaná vláda a bezpečnostní složky slouží jako nástroje organizovaného zločinu; formální vládci země nechtějí (a nemají možnost) bojovat proti organizovanému zločinu a korupci;

- absence opravdově demokratických institucí a mechanismů, paralýza nezávislých soudů;

- potlačení tržních mechanismů.

++ Pět rodin, které ovládají Česko - Petr Kellner z PPF, Marek Dospiva z Penty, Patrik Tkáč z J&T, Karel Komárek z KKCG a Zdeněk Bakala z BXR.

Dále k financování n á k u p u ??? státního majetku sloužily ukradené státní finanční prostředky z kont PZO (Podniků zahraničního obchodu) v zahraničí nebo tajných kont StB v zahraničí (Agrofert komunisty a agenta StB Andreje Babiše nebo Třinecké železárny spolupracovníka StB Tomáše Chreneka). Odhaduje se, že „PZtky“ disponovaly 500 mil. Kčs na kontech v zahraničí ve volně směnitelných měnách. Kolik miliard nakradli estébáci a bylo uloženo v zahraničí asi nikdo nespočítá, zahraniční konta StB jsou v ČR tabu. Proto tolik tajemných firem ze zahraničí v české privatizaci (např. Appian) a tajemných sponzorů politických stran.

Zobrazit celou diskusi
Další videa