Máte už dost života bez zázemí? Toužíte dát svému životu nový rozměr a smysl? Chcete věnovat svou lásku nejen fajn ženě, ale i dětem bez táty? Pak je tu příležitost právě pro vás! Hledejte více informací na www.iprima.cz pod heslem „Hledá se táta“.
Život singles má do určitého bodu své nesporné výhody – člověk je relativně nezávislý, může si dělat, co se mu zachce, vrátit se domů, kdy se mu zachce, nemusí si dělat starosti s tím, jestli na něj doma někdo čeká... Ale pak se jednoho dne probudí a zjistí, že by byl vlastně moc rád, kdyby na něj někdo čekal. Někdo, kdo ho má rád, těší se na něj a potřebuje ho. Někdo, kdo sice občas může mít své nálady a vrtochy, s nímž se ne vždy shodne, ale o němž ví, že s ním bude sdílet všechno – to dobré i to zlé.
Ženy, které zůstaly samy s dětmi – ať už po rozvodu, nebo jako
svobodné matky –, mají šance najít nový vztah trochu komplikovanější. Už nejsou jen samy za sebe, musejí myslet i na to, aby tím neublížily svým dětem. A zároveň je jim také jasné, že právě pro ně by měly fungující rodinu vytvořit. Kolem nás je spousta těch, kterým to už někdy v životě nevyšlo – a přesto to nehodlají vzdát. Věří, že jejich šance nejsou zdaleka vyčerpané, jen je třeba tomu trochu pomoci, něco pro to udělat a třeba i obětovat. Takové jsou i ženy, které se rozhodly změnit život svůj i svých dětí a přihlásily se do nového pořadu Televize Prima. Už to, že se nebály zviditelnit prostřednictvím obrazovky, svědčí o tom, že to nejsou žádné skleníkové květinky, ale ženy do nepohody.
Pokud jste tedy správný chlap, máte chuť se seznámit s osamělou maminkou a myslíte si, že byste mohl být dobrým tátou, nabízí se k tomu
nyní jedinečná šance. Televize Prima připravuje zbrusu nový pořad, který vám toto seznámení umožní. Stačí se jen přihlásit a vyplnit dotazník, který najdete na www.iprima.cz pod heslem „Hledá se táta“.
Tam si také můžete prohlédnout profily čtyř maminek, které hledají nejen partnera, ale zároveň i hodného tátu pro své děti: Gabriely se syny Danielem a Dominikem, Jany se synem Jiřím, Nadi se synem Danielem a dcerou Tinou a Hanky se synem Štěpánem. Maminky můžete vidět také v medailoncích, v nichž sebe a své děti představují a které v současné době běží na obrazovkách. Pokud vás některá z nich zaujme, stačí jen v dotazníku označit svoji favoritkou a odeslat jej. Případné další dotazy můžete zasílat na e-mail maminka@iprima.cz.