Po dlouhých oslavách, které vypukly ihned po životním zápase Radka Štěpánka přímo na dvorci O2 areny, vyrazil český tým zapít to, na co se nikdy nezapomene. Vysněný Davis Cup!

Večer začal společnou večeří

Štěpánek, Berdych a spol začali večer v Obecním domě, kde od 23 hodin povečeřeli se svými španělskými soupeři i vedením Davis Cupu. Po jejich boku nechyběly největší fanynky a partnerky Ester s Nicole, kterým po napínavé bitvě dojetím ukáplo pár slziček.

Velkolepou akci zakončila honosná hostina. „Španělského ptáčka jsme nejedli. Měli jsme krabí salát, polévku s lanýžem, mořského vlka a dezert,“ prozradil Štěpánek na chatu iDnes.cz. To hlavní ale na hrdiny teprve čekalo.

Pařit se šlo po druhé ráno

Kolem čtvrt na tři mohly oslavy konečně vypuknout naplno! Parta vedená Jaroslavem Navrátilem zamířila do víru velkoměsta a usadila se v baru Tretters. Jejich poražení soupeři jako by je pronásledovali – o patnáct minut později vešli do nedalekého klubu James Dean.

Jedlo se, pilo a slavilo ve velkém. I když náročný víkend vzal českým hrdinům hodně sil, nechali si nějaké v zásobě a pařili až do pěti ráno! Od svých partnerek se celý večer neodlepili, pak si je odvezli domů. Štěpánek s Nicole odjeli oficiálním autem Davis Cupu, Berdych s Ester si vzali taxi.

Fotogalerie
9 fotografií