Třetí hrací den Davis Cupu 2012 rozhodne. Neděle je tu a s ní poslední dvě finálová utkání. Partii se Španěly mají Češi dobře rozjetou. Štěpánek sice svůj úvodní mač prohrál, pak ale zabral Berdych proti Almagrovi a společnými silami vyřídili čeští tenisté ve čtyřhře Lopeze s Granollersem.

Vedení 2:1 po dvou hracích dnech však může být zrádné. Stačí dvě klopýtnutí, a radovat se budou Jihoevropané. K opatrnosti nabádá i známé rčení, "neštěstí ve hře, štěstí v lásce." Berdych se Štěpánkem totiž vypadají, že štěstí ve vztazích konečně našli. 

Ester Sátorová

Tomáš Berdych chodil dlouhých devět let s Lucií Šafářovou, která před čtrnácti dny vyhrála se ženskou reprezentací Fed Cup. Tenisový vztah však nevydržel, krachnul v roce 2011. Berdych ale našel jinde.

Mladá modelka Ester Sátorová (20) ho nyní odměňuje sladkým polibkem po každém vítězství. Jen ve finále Davis Cupu již nasbíral dva. Od krásky s mírami 82-60-90 to potěší.

Zatímco Berdych pochází z Valašského Meziříčí, Sátorová ze Zlína. Úspěchy v modelingu zaznamenala ovšem v zahraničí. Angažovala ji dokonce největší řecká modelingová agentura Ace models! 

Má však i drobné zkušenosti s tenisem. „Když byla menší, tak ho také hrála. Znali se trochu z kurtů. Tomáš si ji pak našel na facebooku a začali si psát,“ prozradil Blesku k jejich seznámení dobře informovaný zdroj.

Ester hrála za Napajedla, jenže když to na velkou kariéru nevypadalo, dala přednost promenádování se po molu a focení. A udělala dobře. Pány jistě potěší, že takto více vyniknou její sexy křivky.

Nicole Štěpánková (Vaidišová)

I Radek Štěpánek za sebou má jeden neúspěšný tenisový vztah - s někdejší světovou jedničkou ze Švýcarska Martinou Hingisovou. Byli dokonce zasnoubení. Po roce a půl randění přitom Štěpánek požádal Hingisovou o ruku, jenže v roce 2007 oznámili - je konec!

To s jinou tenistkou, Nicole Vaidišovou, se již Štěpánek do chomout vrhnul. V červenci 2010 si řekli svá ano v katedrále sv. Víta. A byli u toho třeba i sportovní celebrity Jaromír Jágr a Petr Čech.

Jen Štěpánkův reprezentační kolega Berdych tehdy chyběl, jeho pozvánka se kamsi zatoulala... Ovšem co bolí, to přebolí a Štěpánek s Berdychem jsou opět parťáci. O krizi se však spekulovalo i ve Štěpánkově manželství s Nicole. I ta je ale, zdá se, zažehnána. 

Nicole (23) je dnes již bývalá profesionální tenisová hráčka. Trénovala mj. v proslulé tenisové akademii Nicka Bollettieriho na Floridě. Rodačka z německého Norimberku však pověsila raketu na hřebík nezvykle brzy. V březnu 2010.

Nejvýše dosáhla na 7. místo světového žebříčku (2007) a na velkých turnajích se nejdále dostala do semifinále French Open (2006) a Australian Open (2007).

Již delší dobu se spekuluje o jejím velkém comebacku. Čas na něj však určitě ještě má. Z tenisové princezny se však prozatím stala krásnou manželkou Radka Štěpánka.

Fotogalerie
28 fotografií