Prvních 50 párů, které budou oblečení podle požadavků, obdrží vstupenku do VIP zdarma. Muži by měli mít košili, plátěné kalhoty a uzavřenou obuv, dámy letní šaty. Vítaný je elegantní klobouk! K vidění bude i první veřejné představení semifinalistek soutěže Miss léta 2017 a soutěž o nejlepší oblečení mezi návštěvníky.

Ladies Day má tradici již mnoho desetiletí a v Anglii je pravidelně navštěvován i královskou rodinou. Tradice dámských klobouků je však stará více než sto let.

73 koní a 31 jezdců

Na programu je osm rovinových dostihů včetně 69. ročníku Mironet Velké červnové ceny, hlavní zkoušky pro České derby s dosud neporaženými hřebci Black Canyonem a Palazzo Corsinim, Ceny Nory Jeane pro tříleté a starší klisny a novinkou je dostih vyhrazený pouze jezdkyním.

Celkem je nominováno 73 koní a 31 jezdců, první dostih odstartuje ve 14 hodin, areál Conseq Parku bude otevřen od 12 hodin. Děti do 15 let a držitelé celoročního kupónu pražské MHD mají vstup zdarma.

Zde předkládáme tipy dostihového odborníka Antonína Ebra z redakce Blesku na vítěze jednotlivých dostihů: I. Provence II. Chica Querida III. Archipenka IV. Venillia V. Labond VI. Black Canyon VII. Williann VIII. Hessoesse

Fotogalerie
4 fotografie