Pěkně popořadě: 19. listopadu po celý den bude nutné z výlukou pitné vody počítat v celé obci Šestajovice, kde proběhnou opravy a udržovací práce. Téhož dne, avšak pouze v ulici K cihelně a jen od 8 do 15 hodin odstávka proběhne v Satalicích. V Suchdole a Sedlci voda nepoteče od 8 do 18 hodin konkrétně v ulicích Budyňská, Kamýcká, Lysolajská a Suchdolská.

Ve středu 20. listopadu se pracovníci PVK vydají do Křeslic, kde je nutné s odstávkou počítat v čase od 8 do 15 hodin a to v ulicích K Čestlicům, K Průhonicům, U Vlasačky a Za Vlasačkou. Ve stejný čas nepoteče voda ve vysočanských ulicích Letňanská, Na Krocínce, Na Vysočanských vinicích, Obvodová a U Vysočanského cukrovaru.

Větší odstávka vody čeká Nové Město ve čtvrtek 21. listopadu od 7:30 do 15:00. Výluka pitné vody proběhne v desítkách nemovitostí v ulici Ke Karlovu, Na Bojišti a Sokolská. Na Břevnově v Praze 6 budou od vody odstřihnuty domácnosti v ulici Na bateriích. Nejvíce práce budou mít opraváři a údržbáři nejspíše v Hlubočepích, kde voda nepoteče od 8 do 22 hodin a to konkrétně v Barrandovské, Denovské, Filmařské, Geologické, Chlupáčově, K Barrandovu, na Kříženeckém náměstí, Lumiérů, Na Habrové, Pod Ateliéry, Pod Habrovou, Silurské, Skalní a Slavínského.

Bližší podrobnosti se dozvíte ZDE.

Fotogalerie
8 fotografií