Prvním krátkodobým přerušením provozu mezi Spojovací a žižkovskou vozovnou celá výluka začne, a to v sobotu 10. srpna zhruba 20 minut po půlnoci. Až do 5:20 hodin budou linky číslo 1, 9, 11 a 98 ve směru z centra zkrácené do zastávky Vozovna Žižkov, dál na Spojovací budou zajíždět náhradní autobusy X98.

V okamžité návaznosti vstoupí v platnost dlouhodobá výluka v lokalitě obratiště Spojovací, která potrvá až do pátku 30. srpna. V tomto případě budou do Vozovny Žižkov zkráceny tramvajové linky číslo 1, 11 a 98. Náhradní autobusy vystřídá náhradní tramvajová linka číslo 90, která bude mezi Vozovnou Žižkov a Spojovací pendlovat.

Dopravní omezení skončí stejně, jako začalo, tedy druhou krátkodobou výlukou mezi Vozovnou Žižkov a Spojovací, která bude platit od pátku 30. srpna od 23:00 hodin do soboty 31. srpna zhruba do 4:30 hodin. Tato fáze bude probíhat ve stejném režimu jako ta první.

Schéma výluky tramvají na území Prahy 3.
Schéma výluky tramvají na území Prahy 3.
Autor: DPP

Celou akci provázejí ještě další opatření. Dojde k dočasným změnám některých autobusových a tramvajových zastávek, počítá se také s doprovodnou informační kampaní ze strany dopravního podniku. Podrobnosti hledejte na webu dopravce.