Říká se, že kdo v dětství nejezdil na letní tábory, ten o mnoho přišel. Nabídka nejrůznějších zážitkových letních táborů je v současné době pestrá. Jezdí se k rybníkům, na řeky, do přírody nebo do prostředí středověkých hradů. Klub Harfica pro děti kombinuje vše.

Letní tábor se koná na již dříve osvědčeném místě poblíž Plešnice, která leží u vodní nádrže Hracholusky, severovýchodně kousek za Plzní. V jejím bezprostředním okolí se nachází i zřícenina hrádku Buben. Tábor slibuje nejen přírodní krásy severovýchodních Čech, ale také soukromí a pohodlí.

Výlety po památkách i dovádění v přírodě

Děti se mohou těšit na atraktivní a útulný areál, ve kterém je hřiště nebo také trampolína. Vedoucí připravují pro děti pestrý program a v plánu je také minimálně jeden celodenní výlet po zajímavých místech v okolí tábora.

Kdy a kde se přihlásit?

Tábor je určen především pro děti z rodin, které jsou méně majetné. Proto se za dítě vybírá poplatek pouze 600,- Kč, který je následně použit na náklady spojené s celodenním výletem, na odměny atd. S přihláškami neotálejte, poněvadž počet dětí, které mohou jet, je omezený.

Přihlašovat své děti můžete do konce června na sociálním odboru Úřadu Městské části Praha 9, potažmo v klubu Harfica, jímž je městská část zřizovatelem. Ta sídlí na adrese Harrachovská 422, nedaleko od stanice metra Střížkov.