Žena jela letos v květnu na kole na cyklostezce mezi Ostravou a Vratimovem. Náhle ji dojel Lubomír. Strhl ji z kola a začal osahávat a dožadovat se sexu. „Jen si chci čichnout, jak voníš,“ měl děsit oběť. „Stáhl jí kalhotky a obličej vložil do jejího rozkroku,“ řekl žalobce Vít Legerský.

To mu ale zdaleka nestačilo. Pod hrozbou, že má u sebe nůž a že ji podřeže, donutil ženu k orálnímu sexu. „Z kapsy poté vytáhl stříkačku s čirou tekutinou a dal ji oběti ke krku,“ uvedl žalobce.

Video
délka: 01:53.50

Po dopadení vsadili znásilňovače Lubomíra do vazební věznice, odkud ho vedli k soudu. Karel Janeček, Blesk

Nechal se uspokojit a ještě kradl

Ženě v obavě o zdraví i život nezbylo, než zvrhlíka uspokojit. „Strč si ho pořádně do pusy, nebo tě uškrtím,“ měl syknout Lubomír s kraťasy dole na půl žerdi. To už ji prý držel pevných úchopem za ušními boltci, aby nemohla ucuknout.

Když bylo po všem, Lubomír ji měl ještě požádat o sto korun! Jen co vytáhla z batohu peněženku, vytrhl jí z ní 500 korun, a odjel se bavit s kamarády.

Znásilněná dodnes trpí posttraumatickou stresovou poruchou, událost se jí neustále vrací v představách i ve snech. Nespí, trpí úzkostí. I proto zmocněnkyně po vilném Lubomírovi požaduje milion za snížení společenské uplatnitelnosti.

Sex prý byl za pervitin

U soudu se nemakačenko Lubomír hájí tím, že na všem byli domluveni a že žena se mu nyní jen mstí. Na kolech podle něj jeli společně, pod mostem si sedli do trávy a začali se líbat. „Ptala se, zda jí dám nějaký pervitin. Slíbil jsem jí ho, i když jsem ho u sebe ani neměl. Za to mi slíbila, že mě orálně uspokojí,“ hájí se obžalovaný ze znásilnění.

Ten nikde nepracuje. Živí ho prý otec, který mu dává tisícovku na den… Soud pokračuje v následujících dnech, Lubomírovi hrozí až 12 let.