Investor projekt prezentuje jako nový koncept moderního bydlení pro studenty a mladé profesionály. Koncept stavby je inspirován západní Evropou a potřebami mladé generace. V nabídce služeb je proto kolárna, prádelna, úklidové služby. Do budoucna se počítá i s malým obchodem s potravinami.

„DomeQ skloubí požadavky na rezidenční bydlení a potřeby mladých talentů. Věříme, že se stane místem setkávání studentů a firem, centrem kreativity i ideálním podhoubím pro vznik start-upů,“ uvedl Jiří Kostečka z developerské firmy CTP.

Ubytování je dražší

Cena pronájmu v nové budově je o 10 až 15 procent vyšší než průměr v Brně. Jednolůžkový pokoj o velikosti 22 metrů čtverečních vyjde na 10.500 korun měsíčně, byt o velikosti 40 metrů čtverečních vyjde na 19 700 metrů čtverečních. První byty jsou už obsazené.

Developer chce v areálu Ponávka postavit v nejbližší době další dvě administrativní budovy a parkovací dům s kapacitou až 600 aut. Sloužit by však měl pouze firmám v areálu.

VIDEO: Podívejte se, jak roste mrakodrap. Takto proměnu v centru Brna zachytila kamera. Video vznikalo celý rok tak, že každý den vznikl jeden snímek.

Video
délka: 02:35
360p 240p

Takto proměnu mrakodrapu v centru Brna zachytila kamera. Video vznikalo celý rok tak, že každý den vznikl jeden snímek. Šumavská Tower s.r.o.

Fotogalerie
17 fotografií