Pít čistou vodu není nic složitého. Petlahev s vodou koupíte v každé samoobsluze, na pumpě i v trafice. Jenže kdo by se pořád tahal s těžkými lahvemi? A taky… těch plastových lahví, co po nás tady zbyde. Není čas začít přemýšlet chytřeji? Vždyť můžete pít doma i dokonale čistou vodu z běžného kohoutku. Stačí si pořídit filtrační konvici LAICA.

A proč právě tuhle? Filtrační konvice LAICA jsou designované i vyrobené v Itálii. Tvar konvice je designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. Přefiltrování plné nádržky trvá jen 3 minuty, během kterých získáte 1,2l vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Výsledkem je vylepšená chuť, vůně a vzhled vody. Co to znamená pro Vás? V porovnání s vodou z kohoutku pijete zdravější vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahem minerálů, a stejně tak pokrmy připravené za pomoci přefiltrované vody jsou zdravější a chutnější. Na potřebu výměny filtru Vás upozorní mechanický nebo digitální indikátor.

Do konvice můžete vybírat z několika typů filtrů, vhodných pro Váš organismus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Universal). LAICA si ale poradí i s největším strašákem dnešní doby: mikroplasty! Mikroplasty jsou velmi malé částice z plastového materiálu v rozsahu od 0,1 do 5 000 um. Podle jejich původu se dělí na primární a sekundární mikroplasty. Primární mikroplasty jsou plasty, které se do přírody dostaly už jako malé částečky. Sekundární mikroplasty pocházejí z fragmentace (rozpadem větších kusů, jako jsou např. plastové lahve, plastové tašky, rybářské sítě...). Tvoří většinu mikroplastů v oceánech, jejich podíl se odhaduje na 69 až 81 %. Bohužel dnes najdete mikroplasty i ve vodě ve vašem kohoutku. Nebojte, existuje řešení.

LAICA se specializuje i na ultrafiltraci. LAICA MikroPLASTIK-STOP ™ je první filtrační konvice s dvojitým filtračním systémem, který redukuje mikroplasty z pitné vody. Je vyrobena v Itálii. Ale i jako ostatní konvice LAICA s filtrem Bi-flux snižuje tvrdost vody, redukuje chemické nečistoty, těžké kovy a chlór.

A co Vy? Víte, co pijete ve vodě z kohoutku? Není lepší vodu přefiltrovat?

P.S. Vodní kámen je postrachem i pro Vaše varné konvice, kávovary či žehličky. Voda z filtračních konvic prodlouží jejich životnost a ušetří na speciálních čisticích prostředcích nebo opravách, protože filtry Bi-Flux účinně redukují obsah vápníku.