Mluvící knížky potěší každého. Je možné je poslouchat v autě, ve frontě, v čekárně u doktora nebo při žehlení. Hodí se i pro zarputilé »nečtenáře« nebo třeba dyslektiky. Čtení do ucha ocení děti i dospělí, stejně jako milovníci klasické literatury nebo příznivci posledních knižních bestsellerů.

Sněhová sestřička

...

Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce. Jenže letos celá rodina truchlí nad ztrátou Juliánovy starší sestry Juni. Naštěstí Julián potká Hedviku, která mu připomene, jak krásné můžou svátky být.

Cena CD: 329 Kč, stažení 299 Kč

Hilda a pidilidi

...

Modrovlasá rozumbrada Hilda je malá průzkumnice, která žije s maminkuo v kouzelném údolí. Jenže pak miniaturním elfům, kteří údolí obývají, dojde trpělivost s tím, jak jim obě »obryně« dupou nad hlavou, a snaží se je vystrnadit.

Cena CD: 299 Kč, stažení 269 Kč

Slepá mapa

...

Anna, Alžběta, Anežka. Tři ženy, tři generace a mnoho životních zvratů. Od Anniny tuberkulózy a zraněného manžela na froně 1. Světové války, přes útěk Alžběty z Němci obsazeného pohraničí až k problémům Anežky s StB.

Cena CD: 339 Kč, stažení 319 Kč

Němý svědek

...

Dědička velkého jmění Emily Arundellová trávila stáří s čtyřnohým přítelem Bobem. Nijak ale nepodporovala příbuzné, kteří peníze zoufale potřebovali. Pak došlo k »nehodě« , která se stala případem pro Hercula Poirota.

Cena CD: 379 Kč, stažení 349 Kč

Temná dcera

...

Leda je rozvedená profesorka anglické literatury. Náhodné setkání na pláži v ní vyvolá vzpomínky na minulost. Jeden nesmyslný čin, jehož se Leda dopustí, způsobí řetězec událostí, na jejichž konci hrdinka snad konečně dokáže odpustit.

Cena: CDmp3 299 Kč

Panský dům

...

Marie nastupuje jako kuchyňská pomocnice ve vile průmyslnické rodiny. Zatímco si vydobývá své místo mezi personálem, panstvo si užívá zimní plesové sezony. Jenom Paul, dědic rodiny, se drží stranou – dokud nepotká Marii...

2 CDmp3 399 Kč

Vraždy jako z pohádky

...

Na první pohled poetický ráz české krajiny kazí několik vražd. Záhadu plnou komických situací vyšetřují kapitán Bernard (Viktor Preiss) a poručík

Bejček (Martin Písařík).

Cena: CDmp3 299 Kč

Inspektor Šmidra zasahuje I

...

Dvě archivní dramatizace z konce šedesátých let. Detektiv Šmidra je trochu Sherlock Holmes, trochu Švejk a trochu inspektor Clouseau. Intuicí řeší zločiny tak suverénně, že vrah odchází středem a želízka zaklapnou na zápěstí nevinného člověka.

Cena: 199 Kč

Černý led

...

Svérázný detektiv Harry Bosch vyšetřuje smrt svého kolegy. Všichni se domnívají, že se jedná o sebevraždu, ale Harrymu policajtský instinkt napovídá, že na kolegově smrti se nejspíše podíleli distributoři nové drogy nazývané Černý led…

Cena CD: 389 Kč, stažení 369 Kč