Co požaduje moderní muž od holicího strojku? Dostatečný výkon a zároveň šetrnost k pokožce. K tomu je důležitá lehkost oholení, tedy zda se strojek snadno přizpůsobí křivkám obličeje a dokáže zvládnout i špatně dostupná místa okolo krku a brady.

Nový Braun Series 9 navíc slibuje odolnost vůči vodě, takže by neměl být problém si ho vzít do sprchy. Podle produktového popisu by měl strojek navíc zvládnout různé typy vousů – inovativní technologie automaticky detekuje hustotu vousů a tomu přizpůsobí výkon.

Výkyvná hlavice zvládne až 10 různých poloh

První věc, která příjemně překvapí je, že strojek disponuje dvěma druhy břitů. Ty zvládnou bezchybně oholit tvář, a to i vousy rostoucí naplocho a do různých směrů. Strojek si snadno poradil se špatně dostupnými místy - díky 10směrné výkyvné hlavici s technologií Opti-Foil perfektně přilne ke kůži a oholí i ty nejjemnější kontury.

Předností strojku je také minimalistický design.
Autor: Braun

Po oholení zůstala pokožka nejen hladká, ale také bez podráždění – je to tedy ideální produkt i pro majitele citlivé pokožky.

Titanový zastřihovač pro stoprocentní přesnost oholení

Součástí strojku je i přesný zastřihovač, který ocení zejména muži, jež chtějí dokonale tvarovat kotlety, knírek či plnovous. Díky technologii Wet&Dry se můžete holit nasucho, namokro, s vodou, pěnou či gelem. Záleží tak jen na vás, jakou metodu zvolíte. Čas ušetříte nejen efektivním holením, ale také jednoduchou údržbou.

Strojek automaticky detekuje hustotu vousů a tomu přizpůsobí výkon.
Autor: Braun

Nevýhodou může být vyšší cena, za kterou však získáte dlouhou životnost, velké množstvím funkcí a příslušenství. Na první pohled se také může někomu zdát fungování strojku složité. Jakmile se však seznámíte se všemi možnosti, které přístroj nabízí, nebudete jej chtít odložit.

VERDIKT: Skvělá volba pro každého může

Strojek Braun Series 9 by měl být rozhodně základem výbavy každého správného gentlemana, který pečuje o svůj vzhled. Stane se praktickým pomocníkem pro muže s citlivou pokožkou. Ocení jej každý muž a nezáleží na tom, zda chce tvarovat svůj plnovous, knír či kotlety, nebo preferuje hladké oholení na pohled i na dotek.

Holicí strojek Braun Series 9 zakoupíte zde.