Suroviny:  Tajná ingredience 5 ks, vařené brambory 4 ks, tvaroh odtučněný (BILLA Bio) 150 g, cottage nature 100 g, cibule bílá 1 ks, okurky sterilované 2 ks, hořčice plnotučná 1 lžička, sůl, pepř.

K servírování: Losos uzený s citronovou příchutí, avokádo, řemeslný kváskový chléb, krájený, řeřicha.

Postup:

  • Nejprve si tajnou ingredienci uvaříme natvrdo. Brambory uvaříme ve slupce.

  • Uvařenou tajnou ingredienci oloupeme a nastrouháme najemno. Brambory oloupeme a také nastrouháme najemno. Nakonec nastrouháme i sterilizované okurky.

  • Do nastrouhané směsi přidáme polotučný tvaroh, cottage sýr, najemno nakrájenou cibuli, šťávu z okurek a plnotučnou hořčici.

  • Nakonec vše osolíme, opepříme a důkladně promícháme.

  • Podáváme na vypečeném chlebu s žitným kvasem a ozdobíme uzeným lososem, vajíčkem, avokádem a řeřichou.

Soutěžní otázka

Jaká tajná ingredience v receptu na pomazánku chybí?  

a) vejce

b) kaviár

Nejste si jistí správnou odpovědí? Nápovědu najdete v kompletním receptu na Billa Gusto Academy ZDE.

Další recepty najdete: Recepty | BILLA Gusto Academy

Více o velikonoční nabídce na www.billa.cz

Jak hrát?

Správnou odpověď posílejte pouze dnes 4. 4. 2023 od 5:00 do 24:00 pomocí SMS na číslo 87652, a to ve tvaru:

BILLA mezera ODPOVED mezera SOUHLASneboNESOUHLAS SE ZASILANIM OBCHODNICH SDELENI mezera JMENO mezera  PRIJMENI mezera ULICE mezera MESTO

Příklad: BILLA A A Jan Novak Prazska 1 Teplice

Pokud chcete získávat více informací o našich soutěžích, dalších akcích nebo nabídkách na produkty naší společnosti nebo jiných osob, které jsou podle našeho názoru zajímavé, přidejte za odpověď na soutěžní otázku písmeno A. V opačném případě přidejte za Vaši odpověď na soutěžní otázku písmeno N.

Poukaz na nákup v prodejnách Billa v hodnotě 3 000 Kč vyhrává 5 výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou vylosováni. Více informací najdete v pravidlech soutěže zde.

Cena 1 SMS zprávy s doručenkou odpovídá ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb elektronických komunikací pro SMS zprávy s doručenkou odesílané na číslo 87652.

Soutěž organizuje CZECH NEWS CENTER a. s., infolinka 296 363 199 (po až pá 8-16 hod.), e-mail: mobil@cncenter.cz. Z jednoho telefonního čísla, případně od jednoho účastníka soutěže může být do slosování zařazeno neomezené množství SMS se správnou odpovědí. Účastník soutěže však může v soutěži vyhrát pouze jednou.

O výhře budete informováni formou SMS, která vám bude zaslána do dvou pracovních dnů od ukončení soutěže na telefonní číslo, z něhož jste poslali správnou odpověď.

O co se hraje?

Soutěž probíhá v období od 31. 3. 2023 do 5. 4. 2023.

Vyhrává celkem 31 soutěžících, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, a budou vylosováni.

Každý hrací den vyhrává 5 soutěžících poukaz na nákup v prodejnách Billa v hodnotě 3 000 Kč.

Dne 6. 4. 2023 se ze všech správných odpovědí, včetně odpovědí soutěžících, kteří již vyhráli poukaz na nákup v hodnotě 3 000 Kč, došlých v období 31. 3. 2023 až 5. 4. 2023 vylosuje jeden výherce, který získá poukaz na nákup v prodejnách Billa v hodnotě 100 000 Kč.