Sandra měla se svým partnerem krásný třináctiletý vztah a malého chlapečka Kubíka. Nakonec se dokonce rozhodli vzít, měsíc po svatbě je ale zasáhl nemilosrdný osud. Zjistilo se, že její manžel má rakovinu slinivky v pokročilém stádiu. Sandra mu byla celou dobu oporou a starala se o něj do úplného konce.

Pomůžete  Sandře a Kubíkovi, kterým náhle zemřel na rakovinu slinivky tatínek?
Pomůžete Sandře a Kubíkovi, kterým náhle zemřel na rakovinu slinivky tatínek?
Autor: Donio

Ničivá povodeň, pak rakovina

Protože byla do té doby na mateřské dovolené, finance na živobytí a hypotéku zajišťoval manžel. Kromě běžných výdajů si museli před několika lety vzít navíc i půjčku na opravu domu, který jim před pár lety zničily povodně. Kvůli náročné léčbě, která trvala přes rok a půl, nemohl manžel také vydělávat tak, jako dřív, a tím se jejich dluhy ještě prohloubily.

Sbírka může pomoci

„V listopadu Sandře skončila mateřská, ale kvůli pandemii pro ni není zatím jednoduché sehnat práci,“ popisuje její sestřenice Andrea, která pro ni založila sbírku na platformě Donio„Sbírkou bych jí chtěla pomoci překonat to nejhorší období a umožnit postavit se na vlastní nohy, dokud nesplatí dluhy, které jí po manželovi zůstaly,“ dodala Andrea.

Profesor Karel Smetana: Lze se vyhnout nádorovému onemocnění?

Fotogalerie
4 fotografie