Pět garantovaných nových milionářů v každém losování, to je Milionová bouře Sportky. Díky ní během léta vznikne rekordních 100 nových milionářů. Jedním z nich je i senior, který už má svoji výhru v hodnotě 1 000 000 Kč jistou. Když za námi do Sazky přijel, přivezl si s sebou i velmi dobrou náladu. Jak by také ne: jen poslední detaily, jak si přeje výhru získat, ho dělily od víc než krásné částky, kterou má už nyní na svém účtu.

Nákup na víkend a tiket Sportky k tomu

Starší sympaťák se nám svěřil, že sází už nějakých dvacet let, a to se železnou pravidelností. Nevynechá totiž žádné losování. Pro tiket, který mu zajistil štědrou výhru, si došel do trafiky. 

„Byli jsme zrovna se ženou na nákupu potravin na víkend, a když jsme byli hotoví, zastavili jsme se v našem oblíbeném tabáku. Žena si koupila časopisy a televizní program, já si řekl o plný tiket Sportky,“ popisuje detaily, které vedly k největší výhře jeho života.

Nedělní milionář

Víkend v rodině poté proběhl v poklidu a v neděli večer přišlo ono osudové losování. „Nejvyšší výhra, která ten den padla, bylo necelých 400 tisíc, v televizi ale říkali, že hned pět sázejících s plným tiketem vyhrálo milion korun, proto jsem si šel ten svůj hned zkontrolovat,“ říká výherce.

Když do počítače zadal vsazená čísla spolu se Šancí, nestačil se divit. V tu chvíli se dozvěděl, že je jedním z pěti šťastlivců i on! „Byl to naprosto neuvěřitelný pocit, to musím říct. Čísla jsem pak zadal ještě několikrát, abych se o tom, že je to pravda, ujistil,“ přiblížil šokové okamžiky těsně po výhře.

O tiket se bál, schoval ho do skříně

Muž se o svoji radost podělil s nejbližší rodinou, ještě předtím si ale tiket pečlivě schoval do skříně. Tam by podle něj zloději ani nikdo jiný nehledal, řekl nám výherce s lišáckým úsměvem.

A jaké jsou teď jeho plány? „Už nějakou dobu se chceme přestěhovat do lepšího bydlení a díky Milionové bouři Sportky se náš sen snad brzy promění ve skutečnost,“ popsal nám před rozloučením senior své plány, jak s výhrou naloží.

Milionová bouře může splnit i vaše sny

Chcete se také přestěhovat do nového bydlení, pořídit si krásné auto nebo se vydat na nezapomenutelnou dovolenou? Díky Sportce a její Milionové bouři jste od splnění svých snů pouhých šest čísel daleko. Kromě Superjackpotu, který ukrývá víc než 100 milionů korun, si v každém losování Sportky můžete zahrát i o jednu z pěti garantovaných výher ve výši 1 000 000 Kč. Do losování o něj jsou zařazeny jen plné sázenky včetně Šance.

Hraj s rozumem | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.