Společnost EP ENERGY TRADING, a. s. neboli epet nabízí speciální ceník k 30. narozeninám Blesku – SPECIAL 30. Je vhodný pro ty, kterým končí či v blízké době bude končit fixace (ještě před rokem, dvěma, či třemi byly obecně mnohem nižší ceny), nebo chtějí energie pro nové odběrné místo.

Prakticky žádný z tradičních dodavatelů nebo i velkých alternativců nenabízí nižší cenu. Máte jistotu Se společností epet máte navíc jistotu, že ji nepotká osud podobný Bohemia Energy. Má za sebou totiž skutečně silného hráče a rozhodně není na trhu nováček. „Naše společnost patří pod Energetický a průmyslový holding (EPH), jehož jsme součástí,“ říká generální ředitel Petr Švec.

Skupina EPH, jejímž většinovým vlastníkem je Daniel Křetínský (který je také akcionářem vydavatelství Czech News Center, pod které spadá deník Blesk), soustřeďuje své aktivity nejen na prodej elektřiny a plynu koncovým zákazníkům, ale podniká také v oblasti distribuce plynu a disponuje vlastními zdroji elektrické energie. Společnost epet je tedy dodavatel energií, na kterého se můžete opravdu spolehnout!

Dodávky pro 130 tisíc míst!

Epet je dodavatelem elektřiny a plynu již od roku 2005. Loni se pod něj začlenila společnost Dobrá Energie s. r. o., a z hlediska dodaného objemu energií tak vznikl největší alternativní dodavatel, který zajišťuje dodávku pro více než 130 tisíc odběrných míst.

Co byste měli vědět o ceníku SPECIAL 30?

Jde o produkt jistoty, kde bude cena zafixovaná na 2 roky. Přestože ceny na burze rostou a podle prognóz odborníků tomu nebude v příštích měsících jinak, tohle vám cenu od epet nezmění. „Je samozřejmostí, že budeme cenu garantovat po celou dobu trvání smlouvy,“ říká generální ředitel Petr Švec. Společnost epet je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že jsou u silného dodavatele.

Volejte, nebo pište

Chcete mít nový ceník, ušetřit, a ještě se zúčastnit soutěže o energie na rok zdarma? Informujte se u epet na telefonní lince 800 70 71 71 v pracovních dnech od 8 do 17 hod., nebo pište na e-mail smlouva@epet.cz. Společnost epet za vás vyřídí vše potřebné. Pomůže s přechodem od stávajícího dodavatele atd. Další informace najdete i na webu www.epet.cz/blesk.

Vyhrajte energie na rok zdarma!

Ceník SPECIAL 30 má i další výhodu. Noví zákazníci totiž mají možnost vyhrát energie na celý rok zdarma, nebo slevu 20 tisíc na roční zúčtování. Soutěž potrvá až do 16. září. Budete mezi deseti vylosovanými, kteří pořádně ušetří?

Pokud noví zákazníci podepíší se společností epet smlouvu na ceník SPECIAL 30, připravený přímo pro akci s Bleskem, mohou se zúčastnit soutěže o rok energií zdarma. Produkt je určený pouze pro domácnosti. Losovat se bude celkem 10 výherců, a to následujícím způsobem: 1. 8. 2022: 4 výherci, 1. 9. 2022: 4 výherci, 30. 9. 2022: 2 výherci.

Kompletní ceník se všemi podrobnostmi najdete na www.epet.cz/blesk
Autor: epet