„Partnerství se SINNERS nás posouvá opět na vyšší level. Máme obrovskou radost, že jsme se domluvili na spolupráci s týmem, který dlouhodobě potvrzuje roli české jedničky a který se jako vůbec první český celek dostal do nejprestižnější ligy ESL,“ říká Viktor Pecha, produktový manažer pro esport v Sazce. „Věřím, že díky společné vizi a nasazení to bude skvělá spolupráce a v budoucnu budeme společně svědky velkých úspěchů českého esportu. Zároveň nám toto partnerství pomůže přinést kvalitní esport blíž k fanouškům, a to nejen v rámci Counter-Strike sekce,“ doplňuje Viktor Pecha.

Sazka i SINNERS společně kladou důraz na edukaci veřejnosti i hráčů v oblasti elektronického sportu, která se týká nejen samotného hraní, ale také zdravého životního stylu, chování nebo obecného přístupu k povinnostem.

Toto partnerství má týmu SINNERS pomoci k získání dalších cenných trofejí převážně na mezinárodní scéně a společně se společností Sazka tak pokračovat v popularizaci esportu v České republice, která kromě spolupořádání největší česko-slovenské ligy s názvem Sazka eLEAGUE spustila také edukativní a informační web věnovaný esportu, přidala Counter-Strike do své oblíbené sportovní vertikály Sazka Fantasy a je stále hrdým generálním partnerem největší české herní organizace Inaequalis z.s.

„Spolupráce se Sazka Esport je velice logický a vzrušující krok kupředu pro Sinners Esports. Máme spolu mnoho společného, fantastické plány do budoucnosti a spoustu velmi kvalitního obsahu pro naše fanoušky. Neskutečně se těšíme na společnou budoucnost. Jdeme za stejným cílem, aby se Česká republika nadále zlepšovala a přinášela více a více nezapomenutelných zážitků pro všechny naše fanoušky. Jsme přesvědčeni, že spolu dokážeme velké věci!" přidává Moritz Straube, jako CEO Sinners Esports.

O Sinners:

Sinners Esports vlétli do světa hry CS:GO velmi dobře, hned na jejich prvním turnaji, který se konal ve Švýcarsku, získali prvenství. Následně pak zvítězili ve všech splitech Sazka eLEAGUE, dvakrát vyhráli COOL ligu a cíle se začaly navyšovat. Po vítězství na MČR v PC hrách se hráči Sinners stali šampiony solidně obsazeného turnaje Shadow League. Zatím největším úspěchem CS:GO týmu byl jednoznačně postup do ESL Pro League, kterou hrají jen ty nejlepší týmy z celého světa.