Fotoaparát

Foťák dokáže zachytit i ty nejkrásnější chvíle, které si můžete uchovat navěky! Ženy obecně milují focení, a jak jinak oslavit Mezinárodní den žen než s kyticí a krásnou společnou fotografií? Teď je ale otázka jaký pořídit? Elegantní Nikon COOLPIX s 35násobným zoomem je bezpochyby náš tip. Cena tohoto krasavce je 10 990 Kč.

Nikon COOLPIX
Nikon COOLPIX
Autor: Nikon

Chutná káva

Skvělou kávou nikdy neurazíte. A obzvláště, když se bude jednat o limitovanou edici kávy Master Origin Costa Rica! Pro vytvoření této nové limitované edice byly ručně sebrány kávové třešně z centrálního pohoří. Ty potom byly ponechány po dobu 12 hodin v přírodní termální minerální vodě o teplotě zhruba 65–70 C. Tento nenapodobitelný způsob zpracování dovoluje minerálům pečlivě očistit kávová zrna, posílit jejich delikátní charakter a vytvořit dokonale vyváženou a čistou chuť. Káva je dostupná od počátku března v síti  Nespresso boutiques, stejně tak online na www.nespresso.com za cenu 209 Kč za balení.

Autor: Nespresso

Sušička prádla

Tímhle dárkem ušetříte ženě spoustu práce, a toho se přece cení, ne? Naším konkrétním tipem na skvělou sušičku je Bosch WTW87467CS. Jedná se o moderní sušičku od spolehlivého německého výrobce, která nabízí sušení s technologií tepelného čerpadla pro špičkovou efektivitu při nejlepším výkonu. Výsledkem je, že patří do vůbec nejúspornější třídy A+++ a prostřednictvím speciálního programu dokáže prádlo usušit během pouhých 40 minut! Zakoupit ji můžete například v prodejnách DATART za 15 990 Kč.

Robotický vysavač

U ulehčování práce v domácnosti ještě na chvíli zůstaneme, protože přece nechceme, aby ženy jen uklízely od nevidím do nevidím. Robotické vysavače dříve zvládaly likvidovat maximálně menší domácí nepořádek. Sací výkon 42,9 W nejnovějšího modelu vysavačů POWERbot je ovšem stejně silný, jako u tyčového vysavače a hravě si tak poradí i s velkým úklidem. Jeho inteligentní senzory vytvoří mapu vašeho domova a skrze mobilní aplikaci Select & Go může robot pracovat bez dozoru a vysaje celý dům.  

Robotický vysavač
Robotický vysavač
Autor: Samsung

Elektrický kartáč na vlasy

Ženy jsou známé pro svou péči o zevnějšek, tak proč jim nepořídit třeba elektrický kartáč, ať mají krásné vlasy? Naším tipem je v tomto případě kartáč Philips BHH880/00 StyleCare Essential s turmalínovým keramickým povrchem, který zajistí lesklé a hladké vlasy bez zacuchání. Pomocí technologie ThermoProtect kartáč udržuje stálou teplotu po celé ploše, zabraňuje tím přehřátí a stará se o ochranu i zdravý vzhled vlasů. Trojitý tvar štětin vlasy navíc jemně rozčesává, narovnává a současně chrání pokožku hlavy před teplem. Zakoupit ho můžete například v Electro Worldu za 1 190 Kč.

Philips BHH880/00 StyleCare Essential
Philips BHH880/00 StyleCare Essential
Autor: PHILIPS

Kytice

A na závěr dárek, kterým v žádném případě nic nezkazíte! Kytici můžete věnovat osobně nebo ji nechat doručit. Krásnou kytici si můžete objednat například u květinové doručovací služby Fleurop. Ta doručuje čerstvé květiny nejen v rámci České republiky, ale také do dalších 150 zemí po celém světě.

Autor: Fleurop