Každý má jinou metodu a na každého účinně působí něco jiného. Zde je několik známých tváří ze světa českých i zahraničních celebrit. Nesmíme ale zapomínat, že slavné jejich tělo živí a proto občas zajdou až do extrémů a proto bychom vám některé diety rozhodně nedoporučovali. Berte to tedy jen jako zajímavé nahlédnutí do světa slavných.

Nekouří, nepije! Díky tomu zhubla 25 kilo.
Nekouří, nepije! Díky tomu zhubla 25 kilo.
Autor: ČTK, EPA
Zdravý životní styl a cvičení

Najetím na zdravý životní styl by měl začít ihned každý z nás a nemusí to brát vůbec za dietu. Vyměnit nezdravé a škodlivé potraviny plné tuků a nadbytečných sacharidů za zdravější by měl udělat každý, kdo chce začít hubnout. Nestojí to zase tolik úsilí a ani o moc více peněz. Ke zdravému životnímu stylu patří i pohyb a nepít alkohol, nebo alespoň v úměrné míře jen víno. Také kouření by mělo být tabu.

Kdo ji drží:

John Goodman (58) – herec – zhubl 45 kg

Jennifer Hudson (29) – zpěvačka a herečka – zhubla 25 kg

Kelly Osbourne (26) – zpěvačka a módní kritička – zhubla 23 kg

Řecká dieta

Tuto dietu vyznává herečka Jennifer Aniston a jejím základem je jíst zejména ryby a zeleninu, používat olivový olej a bylinky, mezi které patří například máta, tymián, oregano či anýz. Můžete konzumovat řecké bílé jogurtym jehněčí, saláty s feta sýrem a podobně.

Jennifer Aniston je díky řeské dietě i po čtyřicítce jako proutek.
Jennifer Aniston je díky řeské dietě i po čtyřicítce jako proutek.
Autor: Profimedia.cz
Kdo ji drží:

Jennifer Aniston (43) – herečka

Atkinsonova dieta

Mnoho zahraničních celebrit najelo na tzv. Atkinsonovu dietu, podle které musíte vyřadit z jídelníčku všechny sacharidy, které jsou obsaženy v bramborách, rýži, těstovinách ze semolinové mouky a pečivu z bílé mouky. Z ovoce se nesmí jíst banány, melouny, ananas, rozinky a ze zeleniny mrkev a řepa. Sacharidy obsahuje také pivo, slazené limonády a sladkosti vůbec. Pokud ale máte velký výdej energie, například při cvičení, není tato dieta vhodná.

Kdo ji drží:

Renée Zellweger (43) – herečka

Catherine Zeta-Jones (43) - herečka

Agáta Hanychová po porodu syna Kryšpína začala držet přísnou dietu.
Agáta Hanychová po porodu syna Kryšpína začala držet přísnou dietu.
Autor: Foto Blesk – Pavel Machan a Marek Pátek
Krabičková dieta

Tato dieta dodržuje zásady zdravého životního stylu a tím, že při ní tělu dáváme všechny potřebné živiny, vůbec náš organizmus nestrádá, ba naopak. Je to zdravý způsob hubnutí a celý minulý týden jste mohli sledovat náš seriál o hubnutí pomocí krabičkové diety, kdy vám radili specialisté ze společnosti Dietavkrabičce.cz, jejichž kolektiv autorů také vydal knihu Vaše krabičková dieta – připravte si doma sami. Díky této knize si můžete připravovat jídla do krabiček sami doma a výběr bude jen na vás.

Kdo ji drží:

Zpěvačka Marta Jandová, modelka Agáta Hanychová, herečka Patricie Solaříková a Nikola a Daniela Trojanovy z reality show Hotel Paradise.

Připravila: Dietavkrabicce.cz