Jak se vyznat v kuponu?

HORNÍ HERNÍ POLE

Pokud objevíte 3 stejné symboly, vyhráváte danou finanční částku.

DOLNÍ HERNÍ POLE

Můžete ale objevit také dalších 18 druhů výherních kuponů.

UNIKÁTNÍ KÓD KUPONU

Je desetimístný (buď číselný, nebo alfanumerický, tedy složený z písmen a číslic). Ten je důležitý pro uplatnění výhry, ale také pro registraci do DENNÍ HRY.

Pozor! Protože jsou herní pole dvě, každé má svůj vlastní unikátní kód. Díky tomu tedy můžete registrovat samostatně každý z nich! A zvýšit šanci na výhru!

KONTROLNÍ ČÍSLO

Je šestimístné. Slouží pro ověření výhry. Nikam jej neposílejte.

Dostat sto tisíc na ruku? I to je možné v novém MEGATRHÁKU Blesku. .
Autor: archiv Blesku

O co se hraje?

Každý den 5 z vás

O finanční výhry v celkové hodnotě 480 000 Kč a 31 bonusových kreditů BLESKmobilu v celkové hodnotě 31 000 Kč, dále o 31 balíčků TOP BLESKmobilu v celkové hodnotě 12 369 Kč.

Mimoto lze získat 31 poukazů na slevu v ASKO - NÁBYTEK v celkové hodnotě 310 000 Kč a také 31 voucherů na slevu v nákupní galerii MALL.CZ v celkové hodnotě 51 000 Kč.

V DENNÍ HŘE každý den vyhraje celkem 5 z vás!

Peníze

V DENNÍ HŘE vyhraje první vylosovaný vždy 10 000 Kč, během hry se ale první cena 2x zvyšuje na 50 tisíc a 1x na 100 tisíc Kč!

KDY HRÁT O 50 TISÍC? V pondělí 21. 2. 2022 a v pátek 4. 3. 2022

KDY HRÁT O 100 TISÍC? V pátek 18. 3. 2022

BLESKmobil

Druhý vylosovaný získá každý den bonusový kredit BLESKmobilu v hodnotě 1000 Kč. Třetí vylosovaný získá každý den balíček TOP BLESKmobilu (400 volných jednotek na volání a SMS a k tomu 4 GB dat) v hodnotě 399 Kč.

Voucher na slevu

Pátý vylosovaný získá voucher na slevu 10 000 Kč při nákupu nad 50 tisíc v ASKO-NÁBYTEK. Voucher se nevztahuje na zboží v akci a ve výprodeji. Platnost voucheru je 30 dní počínaje dnem vylosování výherního kuponu.

Voucher na slevu

Čtvrtý vylosovaný vyhraje voucher na slevu 1000 Kč v nákupní galerii MALL.CZ. Ale pozor! Ve dnech 18. 2., 25. 2., 4. 3., 11. 3. a 18. 3. 2022 se výhra zvyšuje. Jde o voucher na slevu 5000 Kč v nákupní galerii MALL.CZ. Voucher lze využít i na partnerský prodej (bez podmínky minimálního nákupu) a jeho platnost je do 31. 3. 2022.

Jak správně zaregistrovat kupon?

Po odtržení obou perforovaných pásků na kuponu objevíte na vnitřní straně každého ze dvou hracích polí desetimístný unikátní kód kuponu (buď číselný, nebo alfanumerický, tedy složený z písmen a číslic). 

Máte tedy dvě šance na registraci! Zaregistrujte jeden nebo oba kupony pomocí tohoto unikátního kódu pro slosování.

KAŽDÝ KOD REGISTRUJTE SAMOSTATNĚ! Unikátní kód hracího kuponu smí být zaregistrován jen jednou, ale z jednoho telefonního čísla, případně od jednoho účastníka hry, může být do slosování zařazeno neomezené množství (různých) hracích kuponů! 

POZOR! Kupon je nutné registrovat v tentýž den, kdy v Blesku (Nedělním Blesku) vyšel, a to nejpozději do 17:00 hod.

Pokud jste tak neučinili, anebo si koupili Nedělní Blesk jindy než v neděli, DENNÍ HRU už si s tímto kuponem nezahrajete! Ve slosování nezůstávají kupony z předchozích dnů, hraje se každý den jen s aktuálními kupony.

V DENNÍ HŘE lze registrovat všechny kupony! Tedy jak ty s okamžitou výhrou v podobě peněz, kreditu či slev a jiných výher, tak i kupony nevýherní.

Možnosti, jak se registrovat:

A) PROSTŘEDNICTVÍM SMS ZPRÁVY s doručenkou zaslané na telefonní číslo 87651 ve formátu:

MEGATRHAKmezeraUNIKATNIKODKUPONUmezera JMENOmezeraPRIJMENImezeraULICEmezera ČÍSLOPOPISNÉmezeraMESTO

Příklad: MEGATRHAK 1234567890 PETR NOVAK NADRAZNI 245 KARLOVY VARY

Příklad: MEGATRHAK 3QZBZT05Y8 PETR NOVAK NADRAZNI 245 KARLOVY VARY

B) PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE na adrese www.blesk.cz/trhak a vyplněním následujících údajů: UNIKÁTNÍ KÓD KUPONU (desetimístný), KONTROLNÍ KÓD (šestimístný), JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ULICE a ČÍSLO POPISNÉ, MĚSTO, PSČ, TELEFONNÍ ČÍSLO, E-MAIL

Cena SMS zprávy s doručenkou odpovídá ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb elektronických komunikací pro SMS zprávy s doručenkou odesílané na číslo 87651

Výhry budou losovány každý den po dobu trvání DENNÍ HRY z řádně a včas zaregistrovaných hracích kuponů do DENNÍ HRY. Výherní kupony (jejich unikátní desetimístný kód) budou zveřejněny na tv.blesk.cz a na oficiálním facebookovém profilu Blesku ve 20:00 hodin v den, kdy losování proběhlo, a případně následně v tištěném Blesku nebo Nedělním Blesku.

POZOR! Do DENNÍ HRY můžete kupon z Nedělního Blesku zaregistrovat pouze v den vydání, tedy v příslušnou neděli.

Potřebujete poradit?

Volejte infolinku 225 977 871

Denně od 8:00 do 18:00

Pište na: blesktrhak@cncenter.cz

Kompletní pravidla najdete na www.blesk.cz/trhak

Fotogalerie
17 fotografií