„Měla jsem z toho obrovskou radost. Každou chvíli se totiž účastním nějaké soutěže, ale nikdy nic jsem nevyhrála. Až teď poprvé. Byla jsem proto moc překvapená,“ řekla Jana Olivová z Úpice na Královéhradecku.

Zaslaná sms zpráva jí přinesla krásných 10 tisíc. „Posílala jsem ta čísla každý den, tak jsem si pak řekla, konečně jsem se dočkala i já,“ podotkla seniorka, která nejčtenější noviny v Česku kupuje pravidelně už mnoho let.

Vylepšení bytu

„Když je člověk důchodce, tak se hodí každá koruna, takže výhra je skvělá,“ řekla paní Jana. „Na co peníze využijeme, jsme ale ještě úplně přesně nepromysleli. Pravděpodobně investujeme do vybavení v domácnosti, protože už máme v bytě postarší věci a každou chvíli potřebujeme něco nového,“ soudí výherkyně, která má s manželem již pět vnoučat a dokonce tři pravnoučata. Trhák ale bude hrát určitě dál až do konce.

Na myší farmě

Výherkyně na sebe také prozradila, že ráda čte, luští křížovky, zahradničí, asi 45 let pracovala v kanceláři a po propouštění v tomto zaměstnání si sedm let až do důchodu vydělávala na myší farmě. „Tenkrát jsem nemohla sehnat žádnou práci, ale mám ráda zvířata, tak jsem si časem zvykla,“ vzpomínala výherkyně. Teď jí osud prostřednictvím Blesku ukázal přívětivější tvář.