Paní Jitka je pravidelnou čtenářkou Blesku. Ačkoli Trhák hraje pokaždé a každý den zkouší také DENNÍ HRU, do tohoto pondělka ji štěstí navštěvovalo v menších dávkách. Nejdřív si trhla kredit od BLESKmobilu, pak slevu na jízdenku od FlixBusu.

A 17. února to přišlo…

Čekala jsem méně Trhla kupon, kde na ni nejprve vykoukla sleva na produkty řady BLESK LÉKÁRNA, a pak ho ještě zaregistrovala do DENNÍ HRY. A ten den byl právě její kód vylosován a přiřazen k položce: Výhra 50 tisíc Kč! Vzápětí se už volalo na její telefonní číslo. Vzala to, a když se dozvěděla o pohádkové výhře, nemohla to obrovské štěstí a radost vůbec vstřebat. „Překvapila mě především ta částka, nějak jsem přehlédla, že se vlastně hraje o 50 tisíc, čekala jsem mnohem méně. Navíc jsem výjimečně zvedla cizí číslo, teď sháním koťátko a myslela jsem si, že někdo volá právě skrz kočičku,“ přiznala výherkyně.

…a nakonec nemohl chybět přípitek.
…a nakonec nemohl chybět přípitek.
Autor: Mária Rušinová

Radostí pochodovala

Hned po telefonátu z Blesku informovala svého syna a pomalu jí to začalo docházet. „Chodila jsem po obýváku sem a tam a říkala si, že je to tak super, prostě perfektní. Hned druhý den jsem ale letěla pro Blesk, abych se znovu ujistila,“ popsala Jitka, která si druhý den v novinách zkontrolovala, že právě její kód kuponu je uvedený na straně 2 jako ten výherní.

„Pořád jsem se přiblble usmívala, všichni na mě koukali a říkali, že se mi muselo něco hezkého přihodit, nikomu jsem nic neprozradila,“ vyprávěla v redakci Blesku, kam ji z Hradce přivezlo redakční auto. Skvělou náladu tu během vyprávění, focení i přípitku dokazovala nehasnoucím úsměvem.

Oslava i lázně

Jak naloží s výhrou? To šťastná seniorka ještě úplně přesně neví. „Pořád nad tím přemýšlím. Část použiju ale určitě na oslavu dcery, která letos oslaví 45. narozeniny. Její manžel má zase padesátiny,“ vysvětlila. Něco nechá i dvěma vnoučkům a synovi. Nezapomíná ale ani na sebe. „Možná pojedu na nějakou dovolenou,“ dodala Jitka, která je sice v důchodu, ale aktivitou překypuje. Dvakrát týdně plave, ráda čte a sleduje filmy.

Fotogalerie
5 fotografií