Pan  Vítězslav moc nevěřil, že by se mu mohlo zadařit. Do poslední chvíle vůbec netušil, že by jeho sbírka Bleskaček mohla na výhru 26 637 korun stačit. Když mu ale v půl desáté večer zazvonil telefon a dozvěděl se, že uspěl, byl štěstím bez sebe. „Nejdřív jsem byl překvapený a pak strašně nadšený,“ řekl Blesku.

Jeho výhra je náhoda, není totiž klasickým hráčem. Do Bleskačky ho uvrtala manželka. A dobře udělala, teď se může radovat i ona. „Za výhru uděláme určitě nějakou párty, taky se musím rozdělit s kolegyněmi a rodinou, které pomáhaly sbírat. A hlavně pojedeme na dovolenou do Chorvatska,“ řekl usměvavý fyzioterapeut původem z Šumperka.

Po nějaké době si tak zase odpočine, práce fyzioterapeuta není totiž žádná procházka růžovým sadem. „Už se tomu tady v Lázních Slatinice věnuji šest let, do Olomouce jsme se přistěhovali hlavně kvůli práci,“ dodal Vítězslav, kterému výhra výrazně přispěla do rozpočtu.

Neváhejte hrát!

O průměrnou měsíční mzdu se hraje s Bleskem každý den, i vy si tak můžete splnit svůj malý sen třeba už dnes! A pokud budete BLESKAČKY sbírat po celou dobu trvání soutěže, můžete vyhrát dokonce roční plat ve výši 319 644 Kč.

Rady a doporučení

- Domluvte se s přáteli, ať také sbírají BLESKAČKY. Čím vás bude víc, tím vyšší šanci na výhru máte.
- O denní výhru hrajete jen s BLESKAČKAMI uveřejněnými ten konkrétní den. Tedy o pondělních 26 637 Kč jste mohli hrát jen s pondělními kupony. Nepřipočítávejte si hodnoty BLESKAČEK z minulých dnů!
- Pokud se sejde více soutěžících, kteří v konkrétní den nasbírají stejnou hodnotu BLESKAČEK, rozhodne mezi nimi tzv. rozstřel, který bude probíhat formou vědomostních otázek.
- Nezkoušejte kupony kopírovat! Blesk má mechanismy kontroly, které podvodníky odhalí.