VODNÍ ZNAMENÍ
RAK, ŠTÍR, RYBY

Voda
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

RAK 22.6. - 22.7.

Od žen Raků můžeme čekat, že dodrží tradici bezezbytku. Vyskytnou-li se malé obměny, bude to jistě způsobeno jen tím, že nemají tolik času či prostoru, jako měly jejich maminky. Jinak se u nich bude péct, vařit, zdobit a slavit dle zvyků rodiny. Nezaměnitelnou chuť bude mít jejich pečlivě připravovaná nádivka, o svátečním mazanci ani nemluvě.

Horoskop pro sváteční dny:
Od pátku do neděle vše poplyne k vaší spokojenosti. Najdete si svůj prostor i tolik potřebný klid. Velikonoční pondělí vás může rozčilovat svou ztřeštěností a neuchopitelností.

Rak
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

ŠTÍR 24.10. - 22.11.

Přílohu nikdy nepodcení ženy Štíři. Pro ně však bude nejdůležitějším úkolem správně zkombinovat a uspokojit mlsné jazýčky všech členů rodiny. Propojit směsici dráždivých chutí s perfektně připraveným jehněčím bude jejich malým svátečním vítězstvím. Náročnost přípravy je rozhodně nezaskočí. Ani v nejmenším nebudou mít pocit, že by se měly šetřit natož šetřit na používaných surovinách. Z návalu návštěv si nebudou dělat vrásky. Klidně budou k některým vstřícnější víc než k druhým.

Horoskop pro sváteční dny:
V pátek můžete rychleji mluvit než myslet. Co z vás vyletí, nechte být. Sobotu a neděli zakusíte pohodu i uprostřed průtrže mračen. Pondělí veřejně odhalí vaši smyslnost a místo pomlásky vás prožene vlastní vášnivost.

Štír
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

RYBY 20.2. - 20.3.

Nakonec ani ženy Ryby nebudou pozadu v přípravách. Jemnost a péče se projeví v jejich vkusu a v aranžování květin. Ryby si kromě osvědčených rodových receptů zkusí přípravu alternativních pokrmů. Jejich nejbližší budou jako obvykle překvapeni. Budou-li mít Ryby klid, předvedou se jako mistryně ručních prací a jejich velikonoční vajíčka, dečky či decoupage budou patřit k těm nejpoutavějším.

Horoskop pro sváteční dny:
Od pátku do sobotního večera můžete mít lehce pocuchané nervy. Nedělní spokojenost vás promění laskavou vílu. Se srdcem na dlani nespěchejte ani v pondělí. Nechte ať se váš „objekt“ řádně vysloví.

Ryby
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

ZEMNÍ ZNAMENÍ
BÝK, PANNA, KOZOROH

Pole

Autor: archiv

BÝK 21.4. - 20.5.

Sváteční dny jsou pastvou pro smysly žen narozených ve znamení Býka. Poctivost a důkladnost jim nedovolí zahálet. Jako vždy se budou držet všech svých oblíbených a několikrát ozkoušených receptů. Pro blízké lidi i přátelé připraví vskutku královskou hostinu. Některé z nich dny volna stráví přestavbou bytu či prací na zahradě. Rozhodně si však nenechají ujít příležitost posedět při hudbě a dobrém vínu.

Horoskop pro sváteční dny:
Jako naschvál vám budou během pátku a soboty padat klacky pod nohy. S vypětím vůle i sil překonáte překážky. V neděli vám nikdo nevymluví váš názor a pondělí ukáže, že jste se nemýlila.

Býk
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

PANNA 24.8. - 23.9.

Ženy Panny se přizpůsobí veškeré velikonoční nadílce. Nervózní začnou být v okamžiku, kdy se jim přestane dařit splňovat důmyslně propracovaný systém sledu svých aktivit anebo když na ně okolí navalí příliš práce. Jemnost jejich vnímáni se projeví v drobných detailech, kterými vyzdobí svůj byt. Během svátků se pro ně stane nanejvýš důležitá otázka, zda také pečují a chrání svůj vnitřní klid.

Horoskop pro sváteční dny:
Máte-li možnost zkuste si vydobýt alespoň odpoledne pro sebe. Věnujte se čemukoliv, co máte ráda. Objevíte tak rezervoár energie, kterou budete o svátcích určitě potřebovat.

Panna
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

KOZOROH 22.12. - 20.1.

Plnou hlavu starostí a různých aktivit budou mít před sebou ženy pod znamením Kozoroha. Rychle a s chutí upečou velikonočního beránka a připraví sváteční dobroty, zkontrolují zda nikdo kolem nich nestrádá a už už se budou věnovat návštěvám, kultuře a společenské zábavě. Naopak rozhodnou-li se, že svátky budou na sto procent perfektní, nikdo jim to nevymluví. Zarputile si prosadí svou.

Horoskop pro sváteční dny:
Dospějete k rozhodnutí, které vás nechá v klidu. Málo platné, víc než pohody si během volných dnů užijete dobrodružství při představování budoucnosti. Zvědavost vás donutí zkoumat vlastní možnosti.

Kozoroh
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

VZDUŠNÁ ZNAMENÍ
BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘ

Nebe

Autor: SHUTTERSTOCK.COM

BLÍŽENCI 21.5. - 21.6.

Velikonoční svátky každoročně stmelují rodinné i sousedské vztahy. Ženy ve znamení Blíženců by si jistě nedokázaly svátky vychutnat bez blízkých lidí, návštěv a hromady přátel. Zcela rozkvetou, začnou-li organizovat setkání. Jejich zvědavost a otevřenost přispěje k tomu, že se pouští do experimentů a nových receptur. Své známé překvapí nejenom svými nápady, ale i tím, že ve své paměti uchovávají zprávy o tom, jaké zvyky se v rodině i mimo ni dodržovaly.

Horoskop pro sváteční dny:

Hlavně nic nepředstírejte. Zůstaňte sama sebou i ve chvílích, kdy se na vás začne „srdečně“ usmívat tchýně. Popustíte-li nashromážděný vztek, uvolníte příliš těsné vztahy.

Blíženci
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

VÁHY 24.9. - 23.10.

Ženy Váhy vnesou o Velikonocích do svého prostředí rozměr duchovní. Nikdy neopomínají nasytit i duši. Navrhnou výlet, dostanou své blízké na mši do kostela a nebo svolají setkání přátel u příležitosti svátečního koncertu. Jejich potřeba elegance se odrazí i na jarní výzdobě. Nejzajímavější budou jejich vlastnoručně ozdobené vajíčka. Možná nedodrží pevně dané sváteční menu, ale v kuchyni je stejně nepřehlédneme. Všichni brzo poznají, že se pustily do pečení složitých sladkostí.

Horoskop pro sváteční dny:
Pátek a sobota vám svou náplní možná nepřijdou jako sváteční dny. Zvláštní a slavnostní atmosféru se vám podaří vytvořit až v neděli. Ani v pondělí vás spokojenost neopustí.

Váhy
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

VODNÁŘ 21.1. - 19.2.

Velká část svátků bude mít pro ženy ve znamení Vodnáře jasný a pevně ohraničený ráz. Od jejich rozhodnutí a zvyků je odtrhne jen nečekaná návštěva. I kdyby měly být cynické vydobudou si svůj prostor a klid. Do přípravy slavnostního jídla si nenechají mluvit a určitě odmítnou nabízenou pomoc. Rády si vystačí samy. Na druhou stranu nedají na sobě znát, jak moc jim záleží na tom, aby jejich blízkým chutnalo a všichni byli spokojení.

Horoskop pro sváteční dny:

U všech činností si hlídejte míru. Nic nepřehánějte. V neděli a pondělí vám láska nabídne svou blízkost. Chcete-li se dát s partnerem dohromady, neměla by být touha po nezávislosti vaším hlavním kritériem.

Vodnář
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

OHNIVÁ ZNAMENÍ
BERAN, LEV, STŘELEC

Oheň

Autor: SHUTTERSTOCK.COM

BERAN 21.3. - 20.4.

K Beranovi neodmyslitelně patří příchod jara. Ženy Berani Velikonocemi přímo ožijí. Pustí-li se do velkého jarního úklidu, budou mít všichni kolem nich co dělat. Vyžadovat budou rychlost a to jenom proto, aby už rutina byla za nimi. Podobně tomu bude s přípravou jídelníčku. Hlavním kritériem bude čas přípravy pokrmu. Uvolí se k jedné tradiční dobrotě a zbytek času budou raději věnovat partnerovi, dětem, nebo společným aktivitám. Koledníci si na ně taky nepřijdou. Neprůraznému koledníkovi buď utečou, nebo vůbec neotevřou dveře.

Horoskop pro sváteční dny:
Na co si ukážete, to můžete získat. Sváteční dny budou přetékat událostmi a akcemi, na kterých rozhodně nebudete chybět. Výrazně společenský duch Velikonoc vás ani trochu neunaví.

Beran
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

LEV 23.7. - 23.8.

Lvice si dny svátků plně užijí. Jejich přirozená potřeba být středem pozornosti a velkoryse se podělit o vše, co připravily jim vysloveně rozzáří oči. Každý u nich najde, co hledá. Od vyzdobeného interiéru, prostřený stůl, po stuhu na pomlásku a sklenku dobrého alkoholu. Pro koledníky výzva, pro přátele radostná návštěva, jen nejbližší se notnou chvíli zapotí, než vyplní všechny jejich příkazy a nápady.

Horoskop pro sváteční dny:
Váš šarm nemá konkurenci, ale vaše zdravotní stránka stojí za zamyšlení. Volné dny byste měly využít k péči o sebe. Co je potřeba, to vyležte. Nemusíte být u všeho. To důležité bude přímo před vámi.

Lev
Autor: SHUTTERSTOCK.COM

STŘELEC 23.11. - 21.12.

V koutku duše by možná ženy ve znamení Střelce nejraději využily volných dnů a vypravily se někam na výlet. Neposedný duch se prostě nezapře. Ukáže se to i velikonočních přípravách, které budou lehce chaotické. V jednu chvíli budou mít rozděláno několik aktivit. Upřít jim však nemůžeme, že do všech činností vloží celý svůj um i duši. Milují přírodu a tak jistě část svátků věnují procházkám po okolí. Jejich schopnosti a vědomosti mohou být pro nejbližší velmi překvapivé, neboť si klidně troufnou prakticky vyzkoušet cizokrajné zvyky.

Horoskop pro sváteční dny:
Jako kdyby s vámi čerti šili, ani na chvíli se nezastavíte. Od pátku do neděle budete mít jasný program a běda těm, kteří jej zkusí překazit. V pondělí budete bezkonkurenční hvězdou v lásce i ve společnosti.

Střelec
Autor: SHUTTERSTOCK.COM