Streamera, jenž vystupuje pod přezdívkou Dream, sleduje na sociálních sítích přes 30 milionů fanoušků. Donedávna nikdo neznal jeho pravou podobu a odběratelé jeho herních videí mohli pouze spekulovat, kdo se za maskou smajlíka ukrývá. Ve svém posledním videu konečně světu ukázal svou pravou tvář.

Během videa Dream také prozradil, že mu jednou napsali z FBI. „Víte, co se stalo? Přišla mi esemeska, ve které bylo napsáno, že můj život je v ohrožení,“ popsal mladík, který je na nenávist zvyklý a nejdříve se situaci jen vysmál. Máma jej však přesvědčila, aby to bral vážně.

Jeho odhalení na YouTube vidělo během několika hodin přes osmnáct milionů lidí! Ve videu mladík uvedl, že se cítil trapně, když poprvé mluvil na kameru bez masky. Důvod, proč odhalil svou pravou identitu, je hned několik. Clay říká, že jej nejvíc štvalo, jak se jej každý snaží odtajnit.

Celou akci udělal však kvůli svému kamarádovi, který se nyní stěhuje z Velké Británie do Spojených států. „Znám ho tak dlouho, připadá mi to jako celý můj život,“ řekl o Georgeovi. Dále se těšil na to, až spolu budou moct hodit ven a bavit se s ostatními influencery.

George, vystupující pod jménem GeorgeNotFound, je rovněž populární v komunitě hráčů Minecraft. Hra je nesmírně populární po celém světě. Podle aktuálních údajů má přibližně 141 milionů aktivních uživatelů, uvedl deník The Mirror.

 

Fotogalerie
10 fotografií

Video
délka: 31:18.56
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Velkolepý návrat GTA? Cyberpunk 2077 byl větší průšvih, říká novinář 1/96 Jiří Marek