Video
délka: 07:17.88

Virtuální realita Nintendo Labo: VR Kit Nintendo

Nová sada kombinuje originální fyzické a digitální hraní Nintendo Labo se základní VR technologií. Vznikne tak jednoduchá virtuální realita. Takové hraní bude proto vhodné i pro menší hráče.

S Nintendo Labo: VR Kit dostanou hráči nástroje na sestavení DIY (udělejte si sami) kartonových výtvorů zvaných Toy-Con. S nimi si mohou zahrát několik různých her a zjistit, jak s nimi Switch funguje.

6 nových Toy-Conů

Nintendo Labo: VR Kit nabízí šest nových Toy-Con výtvorů včetně VR Goggles, které v kombinaci s ostatními výtvory vyzývají hráče k použití přirozených pohybů a gest pro interakci s herním světem a posunutí zážitku.

Zastavit budete muset invazi mimozemšťanů s Toy-Con Blasterem, navštívíte barevný oceán, kde budete fotit podmořský život s Toy-Con Camerou a k dispozici bude celá řada dalších her.

Switch konzoli stačí jednoduše zasunout do Toy-Con VR Goggles a přidržet si je u očí pro nejrůznější videohry. Žádný speciální popruh na hlavu není třeba.

K dispozici budou dvě varianty

Nintendo Labo: VR Kit se bude prodávat ve dvou variantách: jedna, která bude obsahovat všechny Toy-Con výtvory, a druhá menší, která bude obsahovat výběr několika projektů:

• Nintendo Labo: VR Kit: Kompletní Nintendo Labo VR Kit obsahuje Nintendo Switch software a materiál na stavbu všech šesti Toy-Con projektů – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. K tomu všemu ještě držák na obrazovku a bezpečnostní kryt. Tato sada je vhodná pro děti a rodiny. Prodávat se bude za 1999 Kč.

• Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster: Startovní sada obsahuje Nintendo Switch Software a komponenty potřebné na sestavení Toy-Con VR Goggles a Toy-Con Blaster, nechybí ani držák na obrazovku a bezpečnostní kryt. Prodávat se bude za 999 Kč. Majítelé Starter Setu si pak budou moci dokoupit rozšiřující sady.

Fotogalerie
13 fotografií