Skotský „Viner“ Ryan McHenry, který umísťoval svá videa na web Vine, odkud putovala přes sociální sítě do všech koutů internetu, natočil svůj první několikavteřinový skeč před dvěma lety. Pak si musel dát přestávku. Diagnostikovali mu rakovinu kostí, které před několika dny podlehl. Přesto videa s Goslingem publikoval do posledních chvil. Poslední zveřejnil deset dnů před smrtí...

 Jeden z nejdojemnějších postů dal na svůj účet 1. května, jen pár hodin před smrtí. „Dneska je můj 10 000. den na Zemi a nikdo z vás mi neposlal ani přání, ani dárek,“ napsal na Twitter v pátek.

V pondělí zemřel. Zpráva o jeho smrti se rozšířila mezi jeho fanoušky stejně rychle, jako se šířila slavná goslingovská videa se lžící cereálií.

Fanoušci okamžitě na internetu na jeho předčasný odchod reagovali tisíci příspěvků. Na svůj twitterovský účet umístil vzpomínku i sám web Vine, který McHenryho proslavil. A na McHenryho úmrtí reagoval jak jinak než videem také sám Ryan Gosling. A jak jinak než tím, že si konečně dal svou porci lupínků…

„Mé srdce je nyní u Ryana a jeho rodiny. Bylo mi ctí být chvíli součástí jeho života, i když tak malým kouskem,“ napsal Gosling na Twitter.