Kontroverzní kniha o Ivetě Bartošové s názvem Neměla jsem se narodit byla ve středu odpoledne pokřtěna. Za kmotra nešel nikdo jiný než Ivetin bývalý manžel Jiří Pomeje, který se na tuhle akci náležitě vyfešákoval. Nechyběla jeho oblíbená (zmačkaná) bílá košile, ležérní kalhoty naopak vyměnil za přiléhavé černé džíny zastrčené do luxusních kožených holínek.

Pomeje hned po zahájení knihu asi desetiminutovým monologem uvedl. „Je mi velice líto, že tu Iveta dneska s námi není. Posílám jí do Uhříněvsi pusu. Často na ni myslím, pořád mi moc chybí,“ řekl Ivetin exmanžel při zahájení křtu, který v pražském baru moderovala Gábina Partyšová.

 

Přišla Golda i Sepéšiho syn

„Byl jsem u toho, když vyšla kniha Goldy (chůva Ivetina syna Artura, která od zpěvačky po sedmi letech spolupráce odešla, pozn. red.). Iveta chtěla napsat knihu, která by byla pravdivá, kterou by mohla autorizovat,“ řekl Pomeje. Jenomže zpěvačka na poslední chvíli odmítla schválit výslednou podobu knihy. Proto také na křest nepřijela. Zato se tu objevila právě chůva Golda.

„Neautorizovala jsem tu knihu, ale věřím, že do budoucna napíšu knihu o tom, co je pravda,“ nechala se slyšet Iveta, která byla zůstala doma.

Na křest knihy přijal pozvání také syn Petra Sepéšiho se svou babičkou a Sepéšiho bratr Lumír.  „Iveta celou dobu věděla, že Petr čeká dítě s mou dcerou,“ řekla Blesk.cz babička Sepéšiho syna Petra Belhocina.

Fotogalerie
7 fotografií