Pavla Páska ukrutně rozčílilo, že Jiří Pomeje se do rozvodu nehrne a naopak zaujal vyčkávací pozici. „To přesně nechápu. Vždyť jenom ty důvody, které Iveta uvádí v žádosti o rozvod, jsou ponižující. Takovou ženskou bych už nikdy nechtěl vidět", nebere si servítky Pásek.

A jaké že to Iveta Bartošová uvedla důvody? První je, že s Pomeje byla za dva roky manželství pouze dva měsíce šťastná. Zadruhé uvedla, že s manželem Jiřím neměla žádný intimní poměr od 10. ledna. „A to je nesmysl. O tom vím své,“ říká Pásek.

Jestli doleze, je to srab

Pomeje na Páskovo rozhodnutí jen mlčí a krčí rameny. „Pavel neměl Ivetu nikdy rád. Nesouhlasil ani s naší svatbou. Za svědka mi šel jenom po velkém přemlouvání a protože jsme nejlepší kamarádi,“ přiznal Pomeje, kterého Pásek nejen drží už několik let finančně nad vodou, ale poté, co ho Iveta vyhodila z domu, mu poskytl i střechu nad hlavou.

„Jestli se vrátí, je to blázen a v životě ho nechci vidět. Iveta ho vyhodila už podruhý a udělá to potřetí a tak to bude donekonečna. Jestli je Jirka pořádnej chlap, tak se na ni vybodne. Osobně mu najdu potom nevěstu snů. Jestli doleze, je to srab, který má u mě konec,“ uzavřel pro Blesk svůj postoj Pásek.