Kourtney Kardashianová, nejstarší z mediálně proslulých sester Kardashianových, znovu čelí kritice na sociálních sítích ohledně své postavy, která má prý udajně daleko do ideálu, jaký prezentují její sestry. Na instagramu její sestra Kim (43) zvěřejnila slavila společné fotografie s ní a Khloé (39) během nedávné rodinné dovolené na pláži.

Na fotce, kde všechny tři sestry pózovaly v černých bikinách, si jedna z uživatelek dovolila poznamenat, že Kourtney fotku asi nebude mít ráda, protože nevypadá tak štíhlě jako její sestry. Kourtney však na tuto absolutně nemístnou poznámku, co nepatří do 21. století, okamžitě zareagovala. „Miluji tuto fotku! Jsme na ní my tři sestry a užíváme si skvělý výlet s našimi dětmi... a vzpomínky, které nám zůstanou navždy! A miluji toto tělo, které mi dalo mé tři velké děti a mého malého chlapečka," odepsala Kourtney.

V dalším komentáři vyjádřila hlubokou lásku a vděčnost své sestře Kim Kardashianové, která fotku na internet nahrála: „Miluji tě nesmírně a jsem vděčná za všechny neuvěřitelné chvíle, které jsme spolu prožily... Když o tom přemýšlím, je to jako film, který mi hraje v hlavě! Jsem požehnaná!"

Toto není první případ, kdy se Kourtney musela vypořádat s komentáři o svém těle po porodu. Teprve minulý týden sdílela své vlastní fotky v bikinách z rodinného výletu na Turks a Caicos a napsala otevřený dopis, ve kterém kritizovala společenský tlak na rychlé „vzpamatování se" a zhubnutí po porodu. Kourtney, která v listopadu přivítala na svět svého nejnovějšího syna Rockyho s Travisem Barkerem (48), vyzvala své sledující, aby byli k sobě laskavější, protože tělo po porodu se stále vyrovnává s nedávnými změnami.

Miluji se taková, jaká jsem, a každý, kdo si myslí něco jiného, si může jít," prohlásila nakonec.

Video
Video se připravuje ...

Kourtney Kardashianová oznámila partnerovi těhotenství. 

Fotogalerie
49 fotografií