Klumová bude mít v červnu padesáté narozeniny, rozhodně byste jí to ale netipli. Jubileum slaví už asi trochu dopředu, protože s manželem Tomem Kaulitzem si užívají v Cannes.

Dvojice si dopřála dobrý oběd v hotelu Cap-Eden-Roc a následovalo modelčino chystání na akci - konkrétně premiéru filmu La Passion De Dodin Bouffant. A rozhodně to nepodcenila, naopak na červeném koberci zářila jako jedna z nejzajímavějších a nejkrásnějších žen. 

Dopomohl k tomu jistě i výrazný model, co Klumová oblékla. Jednalo se o svítivě žlutou róbu značky Zuhair Murad Couture s dlouhou vlečkou. A Heidi měla rozhodně co dělat, snažila se totiž vlečku naaranžovat tak, aby na fotografiích vypadala co nejlépe. A povedlo se. 

Nikomu asi nedá spát hlavně kosočtvercový výkroj na šatech, a to v oblasti ňader. Heidi se tak ten den asi jen málokdo dokázal dívat zpříma do očí. Zvlášť, když zvedla ruce nahoru a držela si vlečku. V takové chvíli jí občas ze šatů vykoukly i bradavky.

Možná proto si pak na instagramu rovnou vypnula komentáře. Jelikož jí to ale velmi slušelo, asi by se stejně dočkala především pochval od fanoušků. Nebo by snad nějaké dámy žárlily?

Ostatní slavné krásky jako Petra Němcová, Kate Beckinsaleová, Stella Maxwellová, známá modelka Winnie Harlowová či Sylvie Tellierová, která kvůli dlouhým šatům upadla na schodech, se snažily německé modelce konkurovat, přesto se Heidi stala hvězdou večera. 

EMBED_OFF

 

 

Fotogalerie
112 fotografií