Podle informací francouzského webu Parismatch.com zemřel Ari Boulogne ve svém bytě v 15. pařížském obvodě. Fotograf byl před smrtí částečně ochrnutý. Po ošklivém pádu byl upoután na invalidní vozík. 

Podle AFP jeho tělo v pokročilém stadiu rozkladu objevila v sobotu 20. května nad ránem jeho partnerka, která okamžitě zalarmovala policii. Muži zákona ji ale ihned odvezli na stanici a zadrželi ji do vazby – kvůli podezření ze zabití z nedbalosti a neposkytnutí pomoci člověku v ohrožení. Navíc byla obviněna z přepravy, držení, pořizování a prodeje omamných látek.

Otec ho nikdy nepřiznal

Ari Boulogne, celým jménem Christian Aaron Boulogne, se narodil v srpnu 1962. Po celý život tvrdil, že je nelegitimním synem herce Alaina Delona a německé zpěvačky a topmodelky Nico známé například z legendární skupiny Velvet Underground. V dětství chlapce adoptovala Edith Boulognová se svým manželem, jejichž příjmení Ari po celý život nesl. 

Drogy a psychické problémy

Ari byl nicméně od dětství v kontaktu se svou biologickou matkou Nico, kterou v pubertě dokonce doprovázel při jejích turné. Společně projeli mnoho zemí, bohémský život ale Ariho mimo jiné naučil i závislosti na drogách. Po zpěvaččině smrti v roce 1988 absolvoval Ari několik pobytů v psychiatrické léčebně a na odvykačce.

Delon otcovství nikdy nepřiznal, smrt údajného bratra nicméně oplakává ale i jeho legitimní potomek, herec a spisovatel Anthony Delon (58). „Odpočívej v pokoji, Ari. Tragický osud. Smutek. Dnes večer jsem v myšlenkách s jeho dvěma dětmi,“ vyjádřil se stručně v sobotu na instagramu. 

Video
Video se připravuje ...

Alain Delon Videohub

Fotogalerie
53 fotografií