Půvabná Lily-Rose Deppová, dcera herce Johnnyho Deppa (59) a zpěvačky Vanessy Paradisové (50), již zhruba od svých patnácti let veřejně prohlašovala, že se necítí být vyhraněně heterosexuální. To, že ji nepřitahují jenom muži, ale také ženy, nyní dokázala na instagramu, kam sdílela fotografii ilustrující její současný a podle všeho velice intenzivní vztah.

Momentka, kterou se pochlubila na sociální síti, ji totiž zachytila při vášnivém líbání kudrnaté dívky, kterou není nikdo jiný nežli Danielle Balbuenaová (25), rapperka známější pod svým uměleckým jménem 070 Shake. Lily-Rose snímek opatřila všeříkajícím popiskem: „Čtyři měsíce se svou láskou.“ Romance se zkrátka může objevit kdekoliv, nezávisle na pohlaví...

Video
Video se připravuje ...

Na Johnnyho Deppa přes hodinu čekaly davy fanoušků, pak zavládla hysterie! Blesk

Lily-Rose Depp byla přitom v minulosti spojována pouze s muži - ačkoliv se netajila svou bisexualitou, randila například s herci Austinem Butlerem (31) nebo Timothéem Chalametem (27). Tentokrát ale prominentní dcerka našla lásku u interpretky hitů Cocoon, Guilty Conscience či Escapism., na kterém spolupracovala se zpěvačkou Rachel Keenovou (25) alias Raye.

Fotogalerie
53 fotografií