Fanoušci se o něj bojí! 12. dubna totiž informovala Corinne Foxxová (29), dcera slavného amerického herce ověnčeného Oscarem, o tom, že má její otec zdravotní problémy. Nespecifikované potíže u něj propukly při natáčení filmu Back in Action, v němž hraje po boku Cameron Diazové (50). Ani po více než třech týdnech však pořád není jasné, jak na tom Foxx je, jak vážný je jeho stav... a dokonce ani to, co vlastně způsobilo jeho problémy. Pouze to, že musel být urgentně převezen do špitálu.

Podle jednoho ze zdrojů The Mirror „má Foxx velké štěstí, že je stále naživu“ a že z nejhoršího jej dostal rychlý zásah záchranářů - některé neověřené spekulace uvádějí, že má herec problémy s krevním tlakem, které v jeho případě mohou způsobovat sraženiny v mozku vedoucí až k mrtvici. 

Osoba z hercova blízkého okolí pro magazín TMZ.com potvrdila, že je Foxx, jenž získal slavného „zlatého naháče“ za svůj výkon ve filmu Ray, ještě stále v nemocnici. A nezdá se, že by se po zdravotní stránce nějak lepšil... Lidé z jeho okolí opakují stejnou prosbu: „Modlete se za Jamieho.“

Video
Video se připravuje ...

Jamie Foxx si zahrál i v komiksovém snímku Spider-Man: Bez domova Falcon

Tato slova všechny jeho příznivce zákonitě vyděsila a mnozí se začali bát nejhoršího. Ve čtvrtek 4. května se však na hercově instagramovém profilu objevil vzkaz, který zřejmě psal on sám. „Oceňuji všechnu vaši lásku. Cítím se být požehnaný,“ liboval si Jamie, kterého podpora, jaká se mu od fanoušků v těchto dnech dostává, jistě velice dojala. A pozor, nejenom od fanoušků!

Na jeho status reagovala i celá řada kolegů z umělecké branže. „Posílám ti lásku každý den,“ napsala pod příspěvek moderátorka Ellen DeGeneresová (65). Podobná slova zvolil i herec Jeremy Renner (52), jenž sám utekl smrtce z lopaty na začátku tohoto roku, kdy jej přejel jeho vlastní sněžný pluh. Herečka Courteney Coxová (58) reagovala jenom emotikony sepjatých ručiček.

Fotogalerie
48 fotografií