Jeden z nejvíce sexy herců Hollywoodu je opět single. Colin Farrell se totiž po necelých šesti letech rozešel s krásnou Kelly MacNamaraovou, se kterou randil od roku 2017. A pozor – kdo by si myslel, že byl na vině jejich věkový rozdíl, ten by byl na omylu. „Colin je mužem, který naplno žije přítomností. Jeho pracovní zaneprázdněnost si zkrátka vyžádala svou daň,“ tvrdí totiž dobře informovaný zdroj známého britského deníku The Sun.

Irský herec v poslední době trávil spousty času na natáčecím place. Dlouhé měsíce pracoval na filmu Víly z Inisherinu i na Batmanovi, kde ztvárnil roli zákeřného padoucha Tučňáka. Na vztah tak už nezbylo mnoho prostoru. Ostatně již dříve si Colin v nejednom interview stěžoval, že on i jeho partnerka hodně cestují a celkem se míjejí. Kelly totiž pracuje jako asistentka kytaristy U2 Davida Evanse (61), který je známý pod uměleckým jménem The Edge.

Video
Video se připravuje ...

Colin Farrell v Dumbovi: Příběh létajícího slůněte s hvězdným obsazením! Falcon

„Často jsme jako dvě lodě proplouvající nocí. Je potřeba se ujistit, že najdeme přístav, kde bychom se mohli setkat,“ uvedl Farrell již dříve v talkshow Ellen Degeneresové (65). Jak se zdá, tento přístav se jim nakonec najít nepodařilo. Nebo jim prostě přestal stačit. „Nerozešli se ve zlém, ale udržet milostný vztah, kde máte tak nabitý pracovní rozvrh, je docela náročné na zvládnutí,“ doplnil ještě zdroj výše zmiňovaného periodika.

Tomu, že něco ve vztahu Colina a Kelly nehraje, nasvědčovalo i letošní předávání Oscarů. Colin, jenž byl na prestižní sošku také nominován, tam totiž nedošel ruku v ruce s Kelly. Místo toho se dostavil ve společnosti svého syna Henryho (13), jehož maminkou je herečka a zpěvačka polsko-mexického původu Alicja Bachleda-Curuśová (39). Kromě Henryho má herec ještě syna Jamese (19), který vzešel z jeho vztahu s modelkou Kim Bordenaveovou (51).

Fotogalerie
35 fotografií