Zpěvačka Doja Cat (vlastním jménem Amala Ratna Zandile Dlaminiová) z Los Angeles je známá provokatérka. Výjimku neudělala ani na oslavě na počest stovky nejvlivnějších lidí planety pro rok 2023 podle slavného časopisu Time. Na seznamu se dokonce sama umístila – v kategorii Pioneers, neboli "průkopníci".
Středeční událost v newyorském Lincolnově středisku přilákala řadu hvězd – a to nejen těch ze showbyznysu, ale i sportovních či z oblasti vědy. Doja se mezi nimi ale rozhodně neztratila. Oblékla si totiž extravagantní průsvitné šaty, které citlivějším povahám spolehlivě zrychlily tep.
Róba se skládala z průhledné černé látky natažené přes prsa (bradavky si zakryla jen malými lepíky v pleťové barvě) a fialové průhledné sukně s volánky, přes kterou prosvítala sexy černá tanga. Look doplnila ještě vysokými rudými rukavicemi z kůže či koženky až po nadloktí.
Zpěvačka se v průběhu večera převlékla do dalšího sexy outfitu a přítomné pobavila vystoupením na pódiu, při kterém zazpívala několik svých hitů – např. písně Woman nebo Say So. Na sobě při tom měla jen miniaturní černé tričko z jakýchsi volně pospojovaných cárů látky a minisukni ve stejném stylu.
Zpěvačka Doja Cat na přehlídce Schiaparelli Instagram