Sandersona na sjezdovce v Deer Valley měla herečka srazit, a aniž by se zajímala o mužův stav, prostě odjela. Muži údajně způsobila zlomeniny žeber a nevratné poškození mozku. K tomu má jediného očitého svědka, svého kamaráda ze Salt Lake City...

Paltrowová však tvrzení odmítá a naopak přichází s kompletně odlišnou verzí. Totiž že viníkem srážky byl naopak Sanderson! „Co to sakra je!“ konfrontovala ho prý křikem. Sanderson původně žaloval herečku už v 2019, kdy žádal dokonce odškodnění více než desetinásobné! Soud však jeho nárok zamítl a přiznal mu nárok dožadovat se náhrady podstatně nižší. Paltrowová proto podává protižalobu, od muže chce jen symbolický 1 dolar a úhradu jejích výloh za právníky.

Kanibalské brýle

Mnohé okamžitě zaujaly hereččiny brýle, v nichž k soudu přišla. Nápadně se totiž podobaly těm, jaké nosil sériový vrah a sexuální delikvent Jeffrey Dahmer (†34) zvaný Kanibal z Milwaukee, o němž pojednával jeden z loňských trháků Netflixu. Okamžitě se díky nim stala terčem vtípků a popichování.

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak se Gwyneth Paltrow odvázala ve filmech. youtube.com_Patricia Finkle

Fotogalerie
40 fotografií